Kolejna wyprawa „Zielonego Ogryzka” – Złombol 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ekipa przyjaciół pochodzących z okolic Grójca, już 2 września po raz kolejny pojedzie w świat „Zielonym Ogryzkiem”, by pomóc dzieciom z domów dziecka.

W ubiegłym roku pisaliśmy o wyprawie ekipy „Zielonego Ogryzka” na Sycylię, w tym roku szalony FS Lublin wyruszy w podróż do miejscowości Noja położonej w północnej Hiszpanii nad malowniczą Zatoką Biskajską. Do pokonania jest ponad 2 500 km w jedną stronę.

Aby umożliwić start ekipie z Zielonego Ogryzka, a jednocześnie przyczynić się do uśmiechów na twarzach wielu dzieci wystarczy zrobić przelew na konto Fundacji Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka z siedzibą w Chorzowie, a następnie przekazać potwierdzenie przelewu uczestnikom.

W zamian za wsparcie akcji Zielony Ogryzek oferuje miejsce na naklejkę darczyńcy na karoserii auta, z którą przemierzy drogę do Hiszpanii i (miejmy nadzieję ;) ) z powrotem.

ZŁOMBOL to rajd charytatywny samochodami komunistycznej produkcji lub konstrukcji. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości pieniędzy na rzecz dzieci z domów dziecka. Aby wystartować uczestnicy mają za zadanie zachęcić darczyńców do wpłat na konto fundacji charytatywnej "Nasz Śląsk", która zakupuje rowery, książki, zabawki, elektronikę dla dzieci ze śląskich domów dziecka oraz organizuje im wycieczki.

100% wpłaconych środków pieniężnych przeznaczanych jest dla dzieci. Koszty podróży uczestnicy pokrywają w całości z własnych kieszeni. W roku 2016 udało się zebrać ponad 1 000 000 zł!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub fanpage’a na Facebooku:

https://www.facebook.com/ZielonyOgryzek/

Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy i zachęcamy do śledzenia losów uczestników w trakcie przygotowań jak i podczas rajdu.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 09:42

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account