Potrzebne głosy na Grójec

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z przyjemnością oznajmiamy, że nasz projekt pracowni multimedialnej zyskał aprobatę Fundacji Orange! Załapaliśmy się do głosowania internetowego.

Od 4 do 20 października głosujcie raz dziennie na GOK poprzez stronę www.pracownieorange.wp.pl. Mobilizujcie kolegów i koleżanki, znajomych i sąsiadów, każdy bowiem będzie mógł korzystać z Pracowni Orange!

Wesprzyj nasze dążenia do utworzenia profesjonalnej sali komputerowej, w której dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy będą mogli realizować swoje pasje a także poznawać wiele nowych zainteresowań. Wsparcie techniczne dla inicjatywy zgłosił już Komputronik Grójec https://www.facebook.com/ktgrojec/!

Pracownia Orange pozwoli nam na organizację zajęć, warsztatów multimedialnych oraz eventów dla geeków informatyki, nowych technologii, a także amatorów fotografii, montażu, grafiki komputerowej itd.

Przypominamy, od 2 lat działa także Klub Gier i Fantastyki GROFAN, który organizuje turnieje gier planszowych oraz gier wideo, a naszą czołową imprezą związaną z multimediami jest konwent GEEK EXPANSION!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 październik 2017 10:16

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account