REPERTUAR KINA GOK 11-13 maja 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zobaczcie, co będziemy grali w najbliższy weekend.

11 maja, piątek
17:00 Wyspa Psów (Napisy)
19:00 Huragan (Napisy)
21:00 Ciche Miejsce (Napisy)

12 maja, sobota
16:00 Wyspa Psów (Napisy)
18:00 DKF Jasminum: Dusza i Ciało (Napisy)
20:30 Huragan (Napisy)
22:00 Ciche Miejsce (Napisy)

13 maja, niedziela
11:00 Wyspa Psów (Napisy)
13:00 Wyspa Psów (Napisy)
15:00 Wyspa Psów (Napisy)
17:00 Huragan (Napisy)
19:00 Ciche Miejsce (Napisy)

WYSPA PSÓW (Animacja, Napisy, od 10 lat)
Opowieść o dwunastoletnim japońskim chłopcu imieniem Atari, którego wychowuje skorumpowany burmistrz wielkiego miasta Megasaki. Gdy na mocy specjalnego dekretu wszystkie psy domowe wygnane zostają na ogromne wysypisko odpadów, Atari leci na miniaturowej machinie powietrznej na „wyspę śmieci”, by odnaleźć swego ukochanego psa. Na miejscu gromadzi wokół siebie grupę czworonożnych przyjaciół i wraz z nimi wyrusza na wielką wyprawę, która zadecyduje o losach i przyszłości całej Prefektury.

HURAGAN (Akcja/Katastroficzny, Napisy)
Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

Występują: Toby Kebbell ("Warcraft"), Maggie Grace ("Saga Zmierzch"), Ralph Ineson ("Gra o Tron"), Ben Cross ("Star Trek")
Reżyseria: Rob Cohen ("Szybcy i Wściekli", "xXx", "Ostatni Smok"

CICHE MIEJSCE (Horror, Napisy)
Wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Całe ich życie, życie w ciągłym, nieprzerwanym napięciu, koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

Występują: Emily Blunt ("Sicario", "Na skraju jutra", "Looper"), John Krasinski ("13 godzina - tajna misja w Benghazi")
Reżyseria: John Krasiński ("The Office")


DKF JASMINUM: DUSZA I CIAŁO (Dramat, Napisy)
Wypełniona każdego dnia zwierzęcą posoką rzeźnia jest jednym z ostatnich miejsc, w których dwójka życiowych wrażliwców mogłaby nawiązać intymne relacje. A jednak właśnie w rzeźni, pośród rutynowego krojenia jeszcze niedawno żywych krów na kawałki jakościowego mięsa, Endre i Mária odnajdują w sobie bratnie dusze. On pełni funkcję kierowniczą i jest zdystansowanym wobec otaczającej rzeczywistości mężczyzną w średnim wieku z niedowładem ręki. Ona, znacznie od niego młodsza, chorobliwie nieśmiała i niepotrafiąca radzić sobie z zawiłościami świata zewnętrznego, rozpoczyna pracę w rzeźni jako kontrolerka jakości. Z początku łączy ich to, że każdej nocy śnią ten sam sen, w którym są jeleniem i łanią biegającymi wolno po zaśnieżonym lesie. Z czasem odkrywają, że mogą ofiarować sobie o wiele więcej za dnia. Pytanie tylko czy będą w stanie przełożyć delikatną, powstałą na bazie efemerycznego marzenia więź na fizyczną relację w świecie, którym rządzi cielesność i seksualna gratyfikacja?

POKAZ W RAMACH CYKLU "FESTIWALE, FESTIWALE!"
Występują: Alexandra Borbély ("Coming Out"), Géza Morcsányi
Reżyseria: Ildikó Enyedi ("Terapia", "Szymon Mag", "Mój wiek XX")
Nagrody: Złoty Niedźwiedź za reżyserię, Nagroda Jury Ekumenicznego za najlepszy film, Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej za najlepszy film, Europejska Nagroda Filmowa dla najlepszej aktorki, Złota Żaba za najlepsze zdjęcia, nominacja do Oskara za najlepszy film nieanglojęzyczny

Cennik kina GOK
Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł
Bilet DKF: 14 zł

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account