Otwarcie rozbudowanej "Dekady"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znamy już datę otwarcia powiększonego centrum handlowego Dekada zlokalizowanego przy ulicy Armii Krajowej 50.

Nowe sklepy zostaną otwarte w piątek 3 sierpnia.  Po trwającej niecały rok rozbudowie, w grójeckim obiekcie pojawiło się 5 nowych lokali. W dobudowanej części swoje sklepy otworzą marki dotychczas niedostępne w Grójcu, m. in.: Smyk, Jysk, Szachownica i Takko Fashion.
– Przez 5 lat funkcjonowania Dekada stała się miejscem bardzo lubianym przez klientów, o czym świadczą systematycznie rosnące wyniki odwiedzalności obiektu. Jednocześnie klienci zgłaszali potrzebę poszerzenia przede wszystkim oferty modowej centrum, dlatego też zdecydowaliśmy się na rozbudowę. Po niecałym roku intensywnych prac generalnego wykonawcy, firmy eRSbet, możemy pochwalić się nowoczesną przestrzenią, w której miejsce znaleźli nowi najemcy. W Grójcu pojawią się marki nieobecne do tej pory w mieście – mówi Michał Belta, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Grójec.
Prace przy rozbudowie Dekady rozpoczęły się w sierpniu 2017 roku i przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obiekt zyskał dodatkowe 3 000 mkw. powierzchni najmu. 3 sierpnia w Grójcu zadebiutują wyczekiwane przez mieszkańców marki.
  – Smyk w Dekadzie w Grójcu będzie naszym pierwszym sklepem w tym mieście. Koncepcja rozwoju sieci zakłada otwieranie nowych placówek w atrakcyjnych lokalizacjach. Dekada Grójec to miejsce popularne wśród mieszkańców miasta i okolic, po rozbudowie z jeszcze szerszą ofertą, spełniające nasze oczekiwania. Jestem przekonany, że klienci najnowszego Smyka docenią nasze wysokiej jakości produkty dla dzieci oferowane w atrakcyjnych cenach – mówi Paweł Oskędra, Property Director sieci Smyk.
Pierwszy raz w Grójcu pojawi się również Jysk – międzynarodowa sieć handlowa, proponująca klientom bogaty asortyment z segmentu wyposażenia domu.
– Zdecydowaliśmy się na nowy sklep w Dekadzie Grójec, gdyż doceniamy zalety tego obiektu, który bardzo dobrze wpisał się w mapę lokalnego handlu, o czym świadczy potrzeba jego rozbudowy. Uważamy, że inwestycja ma ogromny potencjał, a lokale, które powstały, będą chętnie odwiedzane przez klientów. Wierzymy, że nasza oferta wpisze się w ich gusta – mówi Jacek Wasilewski, dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Obiektami, Development Manager w firmie Jysk.
W powiększonej Dekadzie Grójec swój sklep otworzyła również niemiecka sieć dyskontowa Takko Fashion, oferująca wysokiej jakości asortyment modowy dla całej rodziny. Salon Takko Fashion również będzie pierwszym sklepem sieci w Grójcu. Swój debiut w ponad 16-tysięcznym mieście ma również popularna polska marka odzieżowa Szachownica.
O sukcesie centrum Dekada świadczy z pewnością fakt, że marka Martes Sport zdecydowała się na przeniesie do salonu większego niż dotychczas przez nią zajmowany.
Nowi najemcy Dekady Grójec dołączyli do takich brandów jak m. in.: Biedronka, Rossmann, Pepco, Empik, Diverse, 50 Style, KiK, Quiosque, CCC czy Media Expert. Za wynajem powierzchni w obiekcie odpowiada firma BOIG Property Consulting.
Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Komentarze  

0 #1 Paulina 2018-07-26 22:27
Wolałabym żeby był h&m lub Zara :)
Cytować

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account