Repertuar kina GOK na 3-5 sierpnia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak zostać kotem, Uprowadzona księżniczka, Jurassic World 2 oraz Ocean's 8 to propozycje naszego kina na najbliższy weekend.


3 sierpnia, piątek
11:00 Jak zostać kotem [BEZPŁATNY]
16:00 Uprowadzona księżniczka
17:30 Jurassic World 2
20:00 Ocean’s 8

4 sierpnia, sobota
16:00 Uprowadzona księżniczka
17:30 Ocean’s 8
20:00 Jurassic World  2

5 sierpnia, niedziela
11:00 Uprowadzona księżniczka
13:00 Uprowadzona księżniczka
15:00 Uprowadzona księżniczka
17:00 Ocean’s 8
19:00 Jurassic World 2

UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA (Animacja)
Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.

OCEAN’S 8 (Akcja/Komedia, Napisy)
Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller. W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita i oszustka uliczna Constance. Dołączyły do nich paserka Tammy, hakerka Nine Ball oraz projektantka mody Rose. Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger. Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.

Występują: Sandra Bullock ("Grawitacja"), Cate Blanchett ("Aviator"), Helena Bonham Carter ("Jak zostać królem"), Anne Hathaway ("Miłość i inne używki")
Reżyseria: Gary Ross ("Igrzyska Śmierci", "Duży")

JURASSIC WORLD 2  (Thriller science-fiction, Napisy)
Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen i Claire za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

 

Występują: Chris Pratt ("Strażnicy Galaktyki"), Bryce Dallas Howard ("Jurassic World"), Rafe Spall ("Rytuał")
Reżyseria: J.A. Bayona ("Sierociniec", "Niemożliwe", "Penny Dreadful")

Cennik kina GOK
Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł
Bilet DKF: 14 zł

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account