REPERTUAR KINA GOK 10-12 sierpnia 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zobaczcie, co zagramy w ten weekend w kinie GOK. Zapraszamy!

12 sierpnia, piątek
11:00 Mały książę [BEZPŁATNY]
16:00 Co w trawie piszczy
18:00 Berek
20:00 Sicario 2

12 sierpnia, sobota
16:00 Co w trawie piszczy
18:00 Berek
20:00 Sicario 2

13 sierpnia, niedziela
11:00 Co w trawie piszczy
13:00 Co w trawie piszczy
15:00 Co w trawie piszczy
17:00 Berek
19:00 Sicario 2

CO W TRAWIE PISZCZY (Animacja)
Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

BEREK (Akcja/Komedia, Napisy)
Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany.

Występują: Jeremy Renner ("Avengers"), Ed Helms ("Kac Vegas"), Jon Hamm ("Baby Driver"), Hannibal Buress ("Spiderman Homecoming"), Jake Johnson ("Mumia")
Reżyseria: Jeff Tomsic ("Objazd")

SICARIO 2  (Thriller, Napisy)
Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Występują: Josh Brolin ("Avengers: Infinity War", "To nie jest kraj dla starych ludzi", "Sicario"), Benicio Del Toro ("Nożownik", "Sicario", "Fan")
Reżyseria: Stefano Sollima ("Gomorra")

Cennik kina GOK
Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł
Bilet DKF: 14 zł

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account