wtorek, 26 styczeń 2021
Konkurs na dyrektora GOS rozstrzygnięty

Obecny dyrektor Jerzy Binkiewicz, który od ponad 19 lat zarządza Grójeckim Ośrodkiem Sportu odchodzi na emeryturę. W lutym zastąpi go nowa, wyłoniona w konkursie na to stanowisko osoba.

W biuletynie informacji publicznej ogłoszono, że konkurs na to stanowisko wygrał Ireneusz Wojciechowski od lat związany z lokalnym sportem, na co dzień pracownik GOS. 

Pan Ireneusz Wojciechowski spełnił  wymagania wyszczególnione w ogłoszeniu o naborze.Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawił  ciekawą koncepcję pracy na stanowisku dyrektora oraz  propozycje zmian w funkcjonowaniu Grójeckiego Ośrodka Sporu „Mazowsze” w Grójcu.  - informuje publikacja w bip. 

Ireneusz Wojciechowski jest między innymi współtwórcą oraz organizatorem prestiżowej imprezy sportowej o nazwie "Grójecka Dycha". Wydarzenie organizowane od 10 lat cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga do Grójca zawodników z całej Polski. Indywidualnie, z sukcesami uczestniczył w wielu maratonach ogólnopolskich, a ponadto jest członkiem Grójeckiej Rady Sportu. 

Żródło: https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=11434&idmp=132&r=o