piątek, 14 maj 2021
Kino GOK 17-19 stycznia

Oto propozycje filmowe, które będzie można zobaczyć w  Grójeckim Ośrodku Kultury w nadchodzący weekend. W sobotę  do Grójca przyjedzie Piotr Witkowski - odtwórca głównej roli w filmie pt. "Proceder", który opowiada historię tragicznie zmarłego rapera Chady


17 stycznia, piątek
15:30 Mój przyjaciel Ufik
17:30 Gwiezdne Wojny: Skywalker
20:30 Proceder

18 stycznia, sobota
14:00 Mój przyjaciel Ufik
15:30 Proceder, spotkanie z Piotrem Witkowskim
18:00 DKF: Wysoka Dziewczyna
20:30 Gwiezdne Wojny: Skywalker

19 stycznia, niedziela
11:00 Mój przyjaciel Ufik
14:00 Mój przyjaciel Ufik
16:00 Proceder
18:30 Gwiezdne Wojny: Skywalker

MÓJ PRZYJACIEL UFIK (Animowany, Dubbing)
Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik - niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!PROCEDER (Kryminał)
"Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.
Po sobotnim seansie zapraszamy na spotkanie z odtwórcą głównej roli, Piotrem Witkowskim!GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER (Fantastyka, Dubbing)
Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?DKF JASMINUM: WYSOKA DZIEWCZYNA (Dramat, Napisy)
W nagrodzonym w Cannes, trzymającym za gardło i gęstym od emocji filmie Kantemira Bałagowa oglądamy miasto i ludzi podnoszących się z ruin. Opowieść o dwóch przyjaciółkach, które pragną otrząsnąć się z wojennej traumy, toczy się w 1945 roku w Leningradzie, który dochodzi do siebie po latach oblężenia. Bohaterki "Wysokiej dziewczyny", Masza i Ija, próbują nie tylko zapomnieć o tym, czego doświadczyły, ale także przypomnieć sobie kim były, nim zardzewiały ich plany, emocje i uczucia.