WIADOMOŚCI

Ciao Ciao Bambina

"*Ciao Ciao Bambina*" to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji *Nicoli Palladiniego*, musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

ODDAJ KREW WRAZ Z BRICOMARCHÉ W GRÓJCU!

Z okazji 11. edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski” 1 września br. mieszkańcy Grójca będą mogli zostać dawcami krwi dla pacjentów okręgowych szpitali. Zbiórki krwi są realizowane dzięki współpracy Grupy Muszkieterów, zrzeszającej sieci Intermarché i Bricomarché, oraz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Justyna ze złotem i rekordem

Złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc zdobyła w miniony weekend we Francji reprezentantka Polski - Justyna Kozdryk, a na co dzień pracownica cywilna Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Justyna rywalizowała w kategorii 47 kg. Przy okazji ustanowiła rekord świata, który od wczoraj w tej kategorii wynosi 98 kg. Gratulujemy naszej koleżance!

"Przystanek PGE"

Ruszyły mobilne strefy informacyjne "Przystanek PGE". Pojawią się w centrach 30 miast na terenie działania PGE Polskiej Grupy Energetycznej, w piątek, 24 sierpnia jedna z nich stanie w Grójcu przy Placu Wolności.

Log in or create an account