WIADOMOŚCI

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Jasieńcu

Październik jest miesiącem kojarzonym w szkołach ze świętem nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów. Każdy związany z oświatą stara się dołożyć cząstkę wiedzy, umiejętności  i serdeczności, by 14 dnia tego miesiąca wspólnie celebrować Dzień Edukacji Narodowej.

Medal za zasługi dla LO

Podczas piątkowego Jubileuszu 105 - lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu przewodniczący Rady Miejskiej Adam Siennicki oraz radna Aneta Tull w towarzystwie Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Jacka Stolarskiego przekazali na ręce dyrektora placówki Zbigniewa Krawczaka medal „Za zasługi dla Gminy Grójec”.

KONCERT WIEDEŃSKI STRAUSS GALA

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą radosne walce Johana Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach.

Uwolnij pasję, doskonal duszę

W piątkowy wieczór, 20 października o godz. 18:00 w Galerii GOK odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy interdyscyplinarnej prezentującej owoce trzymiesięcznej, twórczej pracy Pań z Koła Seniora FAMILIA.

Przypominamy o wnioskach na 500+

Na program Rodzina 500 plus od początku jego trwania ze Skarbu Państwa wydatkowano 33 mld zł. Przypominamy, że wszystkie rodziny, które chcą dalej otrzymywać dotację z tego programu, powinny złożyć wniosek do końca października.

Log in or create an account