WIADOMOŚCI

KABARETOWA EKSTRAKLASA na żywo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Święta polskie" - to najnowszy program kabaretu JURKI, jednego z najpopularniejszych kabaretów znanych z występów w TV oraz kabaretowych widowiskach, jest to polska ekstraklasa kabaretowa.

Kabaret JURKI to kabaret z wysoko postawioną poprzeczką poczucia humoru i dystansem do rzeczywistości. „Święta polskie” to przewodni temat nowego i jubileuszowego programu.

Święta towarzyszą nam przez całe życie, są nieodłączna częścią naszego życia. Są po prostu ważne. Nie zawsze jest wesoło i spokojnie. Czasem święta są jak kabaret. Bo życie pokazuje nam sytuacje jakich byśmy się nie spodziewali. Dlatego „Święta” trafiły na kabaretowy stół. Zobaczymy jak nasi rodacy obchodzą święta. Będzie się działo.

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Jurki to znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena), Przemysław Żejmo “Sasza” oraz Marek Litwin muzyka, kompozytor, czwórka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Kabaret Jurki jest lauratem kilkudziesięciu nagród i wyróżnień w przeglądach kabaretowych.

Dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, których nie zobaczycie w TV. Więc do zobaczenia, nie przegapcie biletów!!!

25.05.2017. Grójec, godz. 19:00
Sala: Grójecki Ośrodek Kultury, Piłsudskiego 3
Bilety na kabaret: GOK, punkt Ksero
Tel: 48/ 664 23 06 w.11
Bilety przez internet: biletyna.pl, kupbilecik.pl, kulturairozrywka.pl,
Kupuj i rezerwuj bilety wcześniej!!!
Cena biletów 55/50zł/ w dniu występu 60 zł/
           
KABARET JURKI – EKSTRAKLASA KABARETOWA – JUBILEUSZ 25-lecia!

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 kwiecień 2017 12:58

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account