WIADOMOŚCI

Niesłuszna diagnoza epilepsji?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Nasza Czytelniczka (chce pozostać anonimowa) prosi o kontakt osoby, które w latach 2011-2013 zostały pozytywnie zdiagnozowane pod kątem epilepsji w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu, lecz nie zgadzają się z tą opinią.

W tych latach szpitale otrzymywały dofinansowania na osoby cierpiące na tę chorobę. Wiele osób w Polsce otrzymało niesłuszną diagnozę padaczki, która uniemożliwia im m.in. prowadzenie pojazdów - osoba chora jest uznawana za niezdolną do tej czynności, odbierane jest jej prawo jazdy lub fakt ten uniemożliwia jego uzyskanie.

Jak wspomina nasza Czytelniczka, wmawiano jej, że ma przygryziony język po utracie przytomności, co nie było zgodne z prawdą, badania EEG nie wykazywały nieprawidłowości, jednak mimo tego na karcie leczenia wpisano symbol tej choroby i powiadomiono powiat, który jest odpowiedzialny za wydawanie praw jazdy. Do dziś nie może prowadzić samochodu, gdyż żaden lekarz nie potrafi wykluczyć tej choroby (aby ją wykluczyć, niezbędne są odpłatne badania w specjalistycznej klinice, których koszt wynosi kilka tysięcy złotych). Zaproponowano jej leczenie, jednak jak sama mówi, nie chce leczyć się na coś, na co nie jest chora.

Zatem, Drodzy Czytelnicy - jeśli spotkało Was coś podobnego, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej Redakcji na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany środa, 10 maj 2017 13:11

Komentarze  

0 #1 Anonim 2017-05-12 09:17
Nonsens, w latach 2011-2013 jak podano wyżej w moim przypadku NIE ZDIAGNOZOWANO padaczki w szpitalu w Grójcu. Co dziwne po wizycie w specjalistyczne j klinicie wykryto i nie są to koszty, jak wskazano wyżej. Proszę sprawdzac informacje, które zamieszcza się w artykułach, ponieważ póki co, nie mają one pokrycia z prawdą.
Cytować

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account