WIADOMOŚCI

Eliminacje do Klubowych Mistrzostw Polski rocznika 2008

Eliminacje do Klubowych Mistrzostw Polski rocznika 2008 Fot. GOS
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

11 czerwca na stadionie Legii Warszawa odbędzie się finał Klubowych Mistrzostw roczników 2007, 2008, 2009, 2010 w piłce nożnej.

Turniej ten organizowany jest od trzech lat i jest jednym z najlepszych zorganizowanych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce.

W dniach 29-30 kwietnia na stadionie przy ulicy Laskowej 17 odbyły się eliminacje rocznika 2008. Wzięło w nich udział 80 drużyn z całej Polski. Grały w Grójcu między innymi Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok. Nasi młodzi piłkarze mieli okazje do bezpośredniej konfrontacji z rówieśnikami z Legii. Przegrali ten mecz grupowy, ale były też zwycięstwa i remisy. Niestety tym razem nie udało się awansować do rozgrywek finałowych na stadionie Legii. Niemniej zdobyte doświadczenia z pewnością będą owocować w przyszłości.

Przez dwa dni po murawie grójeckiego stadionu, na pięciu boiskach, biegało ponad tysiąc młodych adeptów rzemiosła piłkarskiego. Takiej ilości piłkarzy i kibiców nie mieliśmy chyba od czasu występu pierwszej drużyny Legii, z którą GKS Mazowsze grało w fazie grupowej rozgrywek o Puchar Polski w 2004 roku. To był udany turniej. Uczestnicy zadowoleni, choć nie wszyscy wystąpią na stadionie Legii 11 czerwca. Będziemy wspierać takie imprezy dla dzieci i młodzieży.
                                            
DOIS GOS

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2017 10:01

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account