Logo
Wydrukuj tę stronę

„Cudny dzień” czyli Scena Elffów w muzeum!

„Cudny dzień” czyli Scena Elffów w muzeum!
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 lipca o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich małych widzów wraz z opiekunami na wyjątkowy spektakl „Cudny dzień” w wykonaniu artystów Sceny Elffów według autorskiego pomysłu Ani Polarusz.

W programie koncert Gęsiorka, czyli Eugeniusza „Genio” Gęgalskiego, który jest marionetką, ale żyje już własnym życiem - jest prawdziwym artystą na Scenie Elffów. Prowadzi go Ktosiek, który wymyśla i tworzy lalki. Teraz bardzo chce, żeby więcej dzieciaczków i dorosłych zobaczyło unikatowy koncert z lirycznymi piosenkami o przyrodzie z muzyką Wolfganga Amadeusza Mozarta… W tym wszystkim towarzyszy mu zabawny Mimik. W spektaklu występują różne wymyślone postacie, które też są marionetkami…

Po spektaklu przewidziane warsztaty „Reguły wakacyjnych zabaw”. Bilety w cenie 7,00/os do nabycia w kasie muzeum: 48 677 20 20 w. 21 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Scena Elffów w Galerii Freta to nowatorski teatr lalek dla dzieci i miejsce artystycznych spotkań dla całych rodzin. Przełamuje utarte schematy myślenia o sztuce i łamie konwenanse. Tworzy, pobudza do współdziałania, zachęca do interakcji, uwrażliwia na estetykę.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 21 lipiec 2017 10:24

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

2014 Życie Grójca, Aktualizacja strony: Ilona Feliksiak, Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Kontakt z redakcją: redakcja@zyciegrojca.pl, tel. 48 664 23 06. Strona stworzona dzięki Joomla.