WIADOMOŚCI

Grójecka Dycha coraz bliżej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za niespełna dwa tygodnie startuje 7. Grójecka Dycha. Do pokonania będzie pętla o długości 10 000 m.

Jedyną zmianą w porównaniu do roku 2016 jest zmiana kierunku biegu. Po starcie będziemy się kierować na północ ul. Niepodległości, po 100 m skręcimy w ul. Piłsudskiego potem w kierunku:

•ul. Zbyszewską, Łąkową, Wspólna, Kwiatową,
•przez Krobów, Wólkę Turowską, Pabierowice,
•i finisz od Kępiny na ul. Niepodległości.

Zmiana trasy biegu pozwoli biegaczom i rolkarzom na lepszy finisz, ostatni kilometr biegu to minimalny zbieg ul. Niepodległości od strony Kępiny. Finisz powinien być szczególnie ciekawy w wyścigu biegaczy. Trasa biegu na endomondo: https://www.endomondo.com/trasa-biegu

W związku z odbywającym się 1 października 2017 r. (niedziela), na terenie Grójca biegiem, wystąpią zmiany w ruchu ulicznym.

W godzinach 9:00 – 11:50 zostanie zamknięta ulica Niepodległości na odcinku od ul. Pocztowej do ul. Jana Pawła II, a w godzinach  11:30 – 15:30 będzie zamknięta (a następnie stopniowo otwierana – po pokonaniu jej przez ostatniego zawodnika) trasa prowadząca ulicami: Niepodległości, Piłsudskiego, Zbyszewską, Łąkową, Wspólną, Kwiatową, przez Krobów, Wólkę Turowską, Pabierowice, Kępinę i ulicę Niepodległości.   

Organizatorzy biegu przepraszają za utrudnienia związane z zamknięciem ulic i zapraszają do udziału w imprezie. Szczegóły na http://grojec10km.pl/.

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 wrzesień 2017 10:20

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account