WIADOMOŚCI

Koncert życzeń dla pracowników CKZiU w Nowej Wsi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, 13 października, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbył się uroczysty apel z okazji tego święta.

W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji szkoły, emerytowani nauczyciele i pracownicy, uczniowie i rodzice młodzieży uczącej się w Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi. Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Danuta Borowiec.   

Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim osobom związanym z oświatą, dziękując im za codzienną, niełatwą pracę. Nauczyciele i pracownicy szczególnie zaangażowani w wypełnianie swoich obowiązków zostali uhonorowani okolicznościowymi nagrodami finansowymi. Gorące podziękowania za trud wkładany w przekazywanie wiadomości, doskonalenie umiejętności i kształtowanie osobowości młodych podopiecznych złożyli na ręce nauczycieli uczniowie i rodzice. Wszystkim ogromną przyjemność sprawił krótki koncert życzeń, z piosenkami dedykowanymi dyrekcji szkoły, nauczycielom przedmiotów ogólnych, zawodowych, pracownikom obsługi i administracji, emerytom. O wysoki poziom programu artystycznego zadbali wychowawcy klas czwartych w zawodach technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu, technik ekonomista i technik obsługi turystycznej – pani Elżbieta Kapusta, pani Joanna Cieślik i pani Maria Kucharczyk oraz opiekun szkolnego chóru – pani Barbara Kaczmarczyk.

Po części oficjalnej dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji szkoły, emerytowani nauczyciele i pracownicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi spotkali się w szkolnej świetlicy, by przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawiać o blaskach i cieniach pracy w szkole.

Ewa Malowaniec
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 październik 2017 10:34

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account