WIADOMOŚCI

Pracownia Orange powstanie w Grójcu!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Znamy już oficjalne wyniki, Grójec wygrał Pracownię Orange!

Dzięki zebranym ponad 20 tysiącom głosów powstanie w Grójcu multimedialna Pracownia Orange, która zostanie ulokowana w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Przy okazji należy zaznaczyć, że po ponownym podliczeniu głosów przez Fundację Orangę, uzyskaliśmy najlepszy wynik na Mazowszu i drugie miejsce w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddawali głosy, w tym:
szkołom (uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownikom), urzędom i instytucjom, lokalnemu biznesowi (w tym naszemu partnerowi Komputronik Grójec który od strony technicznej zobowiązał się mieć pieczę nad funkcjonowaniem Pracowni); mediom oraz osobom prywatnym które włączyły się w przekazywanie informacji o głosowaniu, roznoszenie ulotek czy plakatów.

Dziękujemy również grójeckim harcerzom, załodze z 1. Ośrodka Radioelektronicznego, waszym znajomym oraz rodzinie. W głosowanie zaangażowało się naprawdę wiele osób, nie tylko mieszkańców, ale na pewno sympatyków naszego miasta. Jesteście wielcy!

Gratulujemy też naszym sąsiadom z Prac Małych w gminie Tarczyn. Nie ukrywamy, że rywalizacja z Wami dopingowała nas do działania.

GOK

Ostatnio zmieniany piątek, 27 październik 2017 12:15

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account