WIADOMOŚCI

Uczniowie ZSP w Jasieńcu otrzymali stypendia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tradycyjnie, co roku późną jesienią, najlepsi uczniowie z województwa mazowieckiego wzięli udział w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

W tym roku wydarzenie miało miejsce w murach zabytkowego pałacu we  Wsoli, w którym  mieści się Muzeum Witolda Gombrowicza. W uroczystości wzięli udział m. in. poseł na Sejm RP  Dariusz Bąk, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu Krzysztof Szewczyk, wizytatorzy i inni zaproszeni goście.  Podczas uroczystości wystąpili również  śpiewacy, Katarzyna Bochyńska Wojdył w duecie z Łukaszem Ciecierskim.

W tym roku w województwie mazowieckim wyróżnionych zostało 67 uczniów. W gronie najlepszych znaleźli się  uczniowie naszej szkoły, Kacper Biernacki z klasy III Liceum Ogólnokształcącego oraz Karol Kotyński z klasy II Technikum Agrobiznesu. Otrzymali oni na koniec roku szkolnego 2016/2017 świadectwo z czerwonym paskiem i średnią ocen powyżej 5,0.        

Kacprowi i Karolowi  nie brakuje zapału i chęci do zdobywania wiedzy. Oni wiedzą, że nauka jest ich przyszłością. Daje szansę na zdobycie dobrego zawodu, a jednocześnie przyczynia się do poszerzenia horyzontów.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom Kacpra i Karola gratulujemy wychowania wspaniałych młodych ludzi, którzy osiągają najwyższe oceny w nauce zachowując  wzorową  postawę w życiu szkolnym.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna,
Pracownicy i Uczniowie ZSP w Jasieńcu

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 grudzień 2017 10:27

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account