WIADOMOŚCI

Koncert Ireny Santor w Grójcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na scenie Grójeckiego Ośrodka Kultury 7 marca 2018 r. o godzinie 18.00 wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR.

Uwielbiana przez pokolenia artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:
Mariusz Dubrawski – fortepian,
Wojciech Ruciński – kontrabas,
Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety w cenie 75 zł już dostepne w punkcie ksero GOK.

Ostatnio zmieniany czwartek, 28 grudzień 2017 14:15

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account