WIADOMOŚCI

"Dzień Kobiet w 1. Ośrodku Radioelektronicznym"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony czwartek celebrowaliśmy święto kobiet. Panie na co dzień pełniące służbę i pracujące w naszej jednostce spotkały się w licznym gronie by uczcić Dzień 8 Marca.

Tegoroczny Dzień Kobiet odbył się w Grójeckim Ośrodku Kultury, gdzie odbyła się projekcja filmu. Na panie czekała również dodatkowa niespodzianka. Po seansie zostały zaproszone do sali bankietowej, w której powitał je dowódca jednostki płk Andrzej Kozera w asyście oficerów - przedstawicieli wszystkich żołnierzy 1. ORel. i pana Leszka Ciepieniaka reprezentującego męską część Związków Zawodowych.
    
Płk Kozera złożył paniom serdeczne życzenia i przystąpił do krojenia tortu. Oczywiście nie mogło się obyć bez wręczenia kwiatów. Z pewnością damska część naszej jednostki będzie mile wspominać ten dzień.

Tekst i zdjęcia: Sekcja Wychowawcza

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 marzec 2018 11:54

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account