WIADOMOŚCI

Uśmiech był Jej lekiem na całe zło

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

W poniedziałek, 19 marca dodarła do nas wiadomość, która zmroziła serca - zmarła Anna Jaszke, wychowawczyni kl.II B w PSP nr 1 w Grójcu.

Straciliśmy bliską osobę, którą życie uczyniło silną, niezależną i niezłamaną przeciwnościami losu.

Jej niezwykła osobowość, charyzma i optymizm życiowy, którym inspirowała wszystkich wokół siebie, dają nam przekonanie, iż pozostanie na zawsze w naszych sercach. W sercach tych, z którymi Ania dzieliła swój los.
Nauczycielka z powołania, była pełna pasji i poświęcenia swojej pracy. Oddała jej 36 lat odnosząc zawodowe sukcesy i otrzymując liczne wyróżnienia. Przede wszystkim była wzorem dla wielkiej rzeszy swoich wychowanków, których wspierała dobrym słowem i uczyła ich, jak stać się dobrym, silnym i mądrym człowiekiem. My, rodzice, mieliśmy pewność, że z Nią i przy Niej, nasze dzieci były całkowicie bezpieczne i przede wszystkim szczęśliwe. Była również wzorem dla kolejnych pokoleń nauczycieli. Pani Ania pozostawiła w rozpaczy, ale i w dumie dwoje dzieci, Martynę i Piotra, których życie oraz wartości przekazane przez Matkę, pozostają odzwierciedleniem jej starań oraz ponadczasowych wartości moralnych.

Towarzyszył jej nierozłączny uśmiech, który był jej lekiem na całe zło. Na zawsze zapamiętamy ją jako pełną życia i siły kobietę, która nigdy nie straciła wiary w dobre, inne jutro. To jutro dla niej przyszło zdecydowanie przedwcześnie. Wszyscy, którzy znali tego wspaniałego, dobrego Człowieka, pozostają w wielkim szoku i głębokim smutku i żalu.
Spoczywaj w pokoju. Bardzo za Tobą tęsknimy.

Pani Anna Jaszke urodziła się 13.08.1962, pracowała w szkołach regionu grójeckiego. Ostatnio związana była z PSP nr 1 w Grójcu.

Artur Szlis, Ness Cole

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 10:41

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account