WIADOMOŚCI

Ponad 1 tys. podrobionej odzieży i galanterii skórzanej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Funkcjonariusze Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Grójca zabezpieczyli ponad 1000 sztuk wyrobów odzieżowych oraz galanteryjnych z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek.

Wartość zabezpieczonych rzeczy może wynosić ponad pól miliona złotych.

Policjanci z grójeckiej komendy realizując własne materiały operacyjne na jednej z posesji na terenie powiatu grójeckiego ujawnili i zabezpieczyli produkty odzieżowe i galanteryjne znanych, drogich marek m. in. tj. Gucci, Chanel, Louis Vuitton, Armani. Zabezpieczona odzież, torebki damskie, portfele, paski i buty posiadały podrobione znaki towarowe. Analogiczna wartość rynkowa oryginalnych produktów to ponad 500 tys. złotych.Z posiadanych informacji wynikało, że zabezpieczony towar miał trafić na rynek do pobliskiego centrum handlowego. 39-letnia kobieta jest podejrzana o wprowadzanie do obrotu odzieży i galanterii z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi renomowanych światowych marek.

Właścicielce znalezionych i zabezpieczonych podróbek grozi odpowiedzialność za wprowadzanie do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

AW

Ostatnio zmieniany środa, 04 kwiecień 2018 11:31

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account