WIADOMOŚCI

Akcja bezpieczna Wielkanoc: 2 wypadki i 3 nietrzeźwych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Wielki Piątek policjanci rozpoczęli działania "Bezpieczna Wielkanoc 2018". Przez cztery świąteczne dni, a więc do Poniedziałku Wielkanocnego funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorowali drogi powiatu.

Policyjne działania miały zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym, kierowcom i rowerzystom.

Podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych na terenie powiatu grójeckiego doszło do 2 wypadków drogowych, odnotowano 11 kolizji. Do pierwszego wypadku doszło w piątek w Jasieńcu, gdzie zderzyły się 4 samochody. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi, jedna osoba trafiła do szpitala. Drugie zdarzenie miało miejsce w sobotę na terenie gminy Pniewy, kierujacy matocyklem stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. 24-latek ze złamaniami kończyn dolnych trafił do szpitala. Jak się okazało był nietrzeźwy, posiadał ponad 0,8 promila w wydychanym powietrzu.

Policjanci podczas czterech dni świątecznych przebadali wielu kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ujawniając 3 nietrzeźwych. Niechlubny rekordzista, kierujący quadem 36-letni mieszkaniec Grójca posiadał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

AW

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account