WIADOMOŚCI

WOREK MEDALI ZDOBYLI KARATECY Z GRÓJCA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 Bardzo udany start zaliczyli Karatecy MARCELI TEAM z Grójca zdobywając 3 puchary,3 medale złote,11 srebrnych i 6 brązowych na Otwartym Turnieju Sztuk Walki o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży.


13.10.2018.w nowej hali w Belsku Dużym odbył się Turniej Sztuk Walki organizowany przez Mazowieckie Stowarzyszenie Karate,Szkołę Sportów Walki MARCELI TEAM i The World Organization Of All Style Karate.
 
W Turnieju wystartowali zawodnicy z Warszawy, Piaseczna, Tomaszowa Maz.Radomia,Białobrzegów,Siemiatycz,Belska Dużego,Jasieńca,Mogielnicy i szkół Gminy Grójec.
 
Dzieci w wieku od 5 do 15 lat brali udział w czterech konkurencjach(Walka na Miecze Piankowe,Kata,Walka z Cieniem,Nunchaku Sportowe)i byli podzieleni na kat.wiekowe.
 
Grójecką Szkołę Sportów Walki MARCELI TEAM reprezentowali:M.Ostrowski,P.Wasążnik,P.Traczyk,H.Bzówka,F.Stawczyk,J.Taraszewska,J.Wojtczak,P.Wojtczak,J.Rzepka,J.Laskowski,  P.Seta,S.Niczewski,N.Niczewski,F.Strzelczyk,J.Rosiak,A.Kabassa,O.Kabassa.
 
Zapraszamy do naszych sal treningowych na zajęcia Karate,Kick-boxingu i Boksu,hala Spartakus w Grójcu-wtorki i czwartki godz.17.00,18.00 i 19.00.Info pod nr tel.607177908-trener Marceli Bińkowski.
 
 
                                                               Ze sportowym pozdrowieniem
                                                                            MARCELI TEAM       

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 listopad 2018 19:06

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account