sobota, 13 sierpień 2022
ŻTC Bike w Grójcu

Już 16 sierpnia w Grójcu odbędzie się trzeci etap ŻTC BIKE RACE 2020. Najlepsi kolarze masters zawitają do naszego miasta.


Rywalizacja, w krótki tegoroczny sezon wchodzi w decydującą fazę. Zawody w Grójcu poprowadzone zostaną na dobrze znanej kolarzom, trudnej technicznie 18 kilometrowej rundzie prowadzącej drogami technicznymi wzdłuż trasy S7 od miejscowości Skurów do miejscowości Józefów.

Start ostry i meta w miejscowości Skurów, a nawrót w miejscowości Józefów. Najmłodsze kategorie będą miały do przejechania 88,5 km, zaś najstarsze 34,5 km. Dekoracja zawodników planowana jest na godzinę 15:30.


– Przed nami półmetek tegorocznego sezonu, krótkiego, ale niezwykle intensywnego. Zapraszamy wszystkich do Grójca, gdzie czeka nas zacięta rywalizacja, zapowiada się dobra frekwencja, a zatem będzie z kim powalczyć, a także wspaniała pogoda. Do zobaczenia w niedzielę – zachęca do udziału w rywalizacji dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.