środa, 08 lipiec 2020
Oddaj głos na Bikówek w konkursie Nivea

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku walczy w tym roku o zjawiskowy plac zabaw w konkursie Podwórko Talentów Nivea Edycja 2020. Aby wygrać tę nagrodę o wartości 250 tys. złotych potrzebne są Państwa głosy – logujcie się i głosujcie!

Jak głosować?

LINK do lokalizacji podwórka w Bikówku: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/107-grojec (ODDAJ GŁOS)

Jeśli nie posiadasz konta, musisz się zarejestrować:
1. Wejdź w powyższy link oraz w prawym górnym rogu wybierz opcję „Logowanie/rejestracja”.
Podaj imię i nazwisko, e-mail oraz utwórz hasło (musi zawierać małe i wielkie litery oraz jakąś cyfrę). Zaznacz pierwsze okienko o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
2. Wejdź na podany adres e-mail i odbierz wiadomość od Nivea i kliknij w link aktywacyjny (jeśli nie ma w głównej skrzynce, zobacz w SPAM).
3. Po przekierowaniu na stronę Nivea zaloguj się używając podanego e-maila i utworzonego hasła, kliknij „Nie jestem robotem”.
4. Wejdź w link: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/107-grojec lub na liście znajdź „Gmina Grójec Bikówek 21”, kliknij GŁOSUJ, zaakceptuj regulamin oraz oświadcz wiek. Gotowe!


Jeśli masz już konto Nivea, wystarczy się ZALOGOWAĆ za pomocą swojego loginu i hasła:
1. Wejdź w link (pisany ciągiem): https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/107-grojec
2. Lub na liście znajdź „Gmina Grójec Bikówek 21” i kliknij GŁOSUJ, zaakceptuj regulamin oraz oświadcz wiek. Gotowe! Powtórz czynność każdego dnia.

Głosowanie trwa do 24 czerwca 2020. Każdego dnia można oddać tylko jeden głos ze swojego konta.