Sportowiec i trener Grójca 2017 - zapraszamy do głosowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do niedzieli 14 stycznia czekamy na Państwa głosy w Plebiscycie Sportowiec i Trener Grójca 2017. Nominowanych zostało 7 sportowców oraz 4 trenerów.

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ:

http://www.grojec24.net/plebiscyt.html

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2017 roku.

Kandydaci będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Uroczyste wręczenie statuetek dla laureatów nastąpi na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej po zakończeniu Plebiscytu.

Partnerem medialnym Plebiscytu jest gazeta "Życie Grójca".

NOMINACJE w kategorii SPORTOWIEC 2017 ROKU

Adrian ABRAMOWICZ

Dyscyplina: Piłka nożna

Klub: GPSZ Głuchów

Uzasadnienie: Bardzo pewny zawodnik, który zagra na każdej pozycji, kończąc mecz z dobrą jakością i oceną. Najczęściej ustawiany jako stoper lub napastnik. Doskonale broni ale i strzela bramki. Sumiennie pracuje nie opuszczając jednostek treningowych. Moim zdaniem zawodnik na co najmniej ligę okręgową i wyżej.

Zgłoszony przez: Czytelnika


Mikołaj ANTOSZEWSKI

Kategoria: sportowiec

Dyscyplina: sporty walki

Klub: MSK MARCELI TEAM Grójec

Uzasadnienie: Złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Karate, Mistrz Powiatu Grójeckiego w nunchaku sportowym i w mieczach piankowych. Posiadacze czarnego pasa w karate.

Zgłoszony przez: MSK MARCELI TEAM Grójec


Ewa GODLEWSKA

Dyscyplina: karate

Klub: Karate "Seiken" Grójec

Uzasadnienie: Jedna z najzdolniejszych zawodniczek młodego pokolenia. Swoją przygodę z karate rozpoczęła w przedszkolu mając niespełna 3 lata. Na co dzień trenuje w Klubie Karate "Seiken" Grójec. Obecnie przygotowuje się do 64. Kubota Annuall All-Star Championship (marzec 2018) oraz Słowenia Open (maj 2018). Osiągnięcia w roku 2017: 1m. - Grand Prix IKA POLAND 2017 - Nadarzyn, 1m. - II Turniej Mazowieckiej Ligi Karate - Chynów, 1m. - Dziecięca Liga Karate 2017 - Raszyn, 1m. - Kids Cup 2017 - Grójec, 2m. - Mistrzostwa Warszawy Karate WKF - Warszawa(Ursus)


Justyna KOZDRYK

Dyscyplina: wyciskanie sztangi

Klub: GKS KRASKA Jasieniec

Uzasadnienie: Mistrzyni Polski i rekordzistka kraju w wyciskaniu sztangi leżąc. Dziewięć złotych medali mistrzostw świata! Dziesięciokrotna mistrzyni i rekordzistka Europy! Znakomity sportowiec, który promuje wśród młodzieży zdrowy tryb życia oraz integrację z niepełnosprawnością.

Zgłoszona przez: Czytelnika


Dawid PAWELSKI

Dyscyplina: piłka nożna

Klub: KS Lesznowola

Uzasadnienie: Prawoskrzydłowy KS Lesznowola wybrany zawodnikiem roku w klubie. Niebagatelny wpływ na grę i osiągane wyniki przez KSL. W rundzie jesiennej obecnego sezonu 7 bramek w 8 meczach (średnio strzela co 80 minut).

Zgłoszony przez: KS Lesznowola


Tomasz PELCHEN

Dyscyplina: ultramaraton

Uzasadnienie: Szósty zawodnik Mistrzostw Polski w biegu na 100 kilometrów z czasem 8:23:13 (Kalisz 04.11.2017 r.)

Zgłoszony przez: Czytelnika


Daniel ZŁOCH

Dyscyplina: piłka nożna

Klub: Mazowsze Grójec

Uzasadnienie: Filar zespołu, kapitan drużyny, trener drużyn młodzieżowych w Mazowszu a także nauczyciel wychowania-fizycznego. Wzór dla młodych piłkarzy.

Zgłoszony przez: GKS Mazowsze Grójec, Czytelnika

NOMINACJE w kategorii TRENER 2017 ROKU


Szymon CIEPIENIAK

Dyscyplina: sztuki walki

Klub: Karate "Seiken" Grójec

Uzasadnienie: Posiada 2 dan karate nadany przez japońskiego mistrza Soke Takayuki Kubota. Naukę karate rozpoczął w Klubie "Seiken" Grójec w wieku 6 lat. Od kilku lat naucza karate a obecnie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w tym samym klubie do którego sam uczęszczał. Uwielbiany przez dzieci, z pasją i zaangażowaniem przekazuje wiedzę zdobytą w ciągu lat treningu. Jego podopieczni zdobywają medale i odnoszą liczne sukcesy na
arenie międzynarodowej i krajowej.

Zgłoszony przez: Klub Karate "Seiken" Grójec


Paweł GAIK

Dyscyplina: Piłka nożna

Klub: GPSZ Głuchów

Uzasadnienie: Kiedyś zawodnik grający w 3 lidze. Teraz świetny trener, szanowany przez swoich zawodników i zarząd klubu. Doskonałe, indywidualnie podejście do każdego zawodnika. Bardzo przemyślane i mądre treningi, a także decyzje.

Zgłoszony przez: Czytelnika


Mateusz KALINOWSKI

Dyscyplina: piłka nożna

Klub: GKS Mazowsze Grójec

Uzasadnienie: Awans juniorów klubu GKS Mazowsze Grójec do I ligi mazowieckiej. Trenuje również drugą grupę młodzieżową rocznik 2002-2003.

Zgłoszony przez: GKS Mazowsze Grójec, Czytelnika


Tomasz SOKOŁOWSKI

Dyscyplina: piłka nożna

Klub: GKS Mazowsze Grójec

Uzasadnienie: Mazowsze zostało mistrzem jesieni. Wprowadził do drużyny seniorskiej młodych wychowanków z drużyn juniorskich, solidne przygotowanie treningów dla piłkarzy, punktualność oraz zaangażowanie.

Zgłoszony przez: Czytelnika

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 styczeń 2018 12:16

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account