Czwartek, 20 luty 2020
Informacje

Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń, którzy planują zrezygnować z hodowli trzody chlewnej, mogą składać w oddziałach regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy finansowej na „Restrukturyzację małych gospodarstw”. Wsparcie finansowane jest z PROW 2014-2020.

Informacje

Od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. można nadsyłać swoje uwagi i wnioski do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego".

Informacje

W poniedziałek 3 lutego odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przebudowanego odcinka drogi powiatowej nr 1604W Szczęsna – Rożce w miejscowości Bikówek. 

Informacje

Gmina Grójec po raz kolejny może pochwalić się pozyskaniem dodatkowych funduszy na lepszy start dla naszej młodzieży.

Informacje

1 lutego powołano nową osobę pełniącą obowiązki dyrektora GOK-u. Zmiany wiążą się z ogłoszonym konkursem na to stanowisko.

Informacje

Dostęp do Internetu to dobro, które jest powszechne w naszym „cywilizowanym” świecie. Problem pojawia się kiedy to dzieci i młodzież korzystają z dobrodziejstw technologii bez żadnej kontroli swoich rodziców i opiekunów.

Informacje

W sobotę 1 lutego Ochotnicza Straż Pożarna w Mirowicach otrzymała nowy sprzęt ratowniczy. Zakup został sfinansowany przez Fundusz Składkowy Ubezpieczeń Społecznych Rolników (KRUS). 

Informacje

Bezpłatna opieka stomatologiczna, dodatkowe środki na zajęcia sportowe dla dzieci oraz akcja "Stop smartfonizacji"- to inicjatywy oświatowe podjęte przez gminę Grójec  wraz z początkiem roku.

Informacje

Faurecia Automotive Polska została oficjalnie uznana przez Top Employers Institute za pracodawcę wyróżniającego się wysokimi standardami zarządzania pracownikami. Firma otrzymała certyfikat Top Employer Polska 2020.

Informacje

Swoją wiedzę na temat HIV i AIDS sprawdzali uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu oraz chętni uczniowie z pozostałych klas, przeprowadzonym 12 grudnia teście wiedzy, będącym pierwszym etapem konkursu. Osoby z najlepszymi wynikami przeszły do drugiego etapu, przeprowadzonego 28 stycznia. Było o co walczyć, gdyż za zajęcie I miejsca główną nagrodę ufundował Ośrodek Szkolenia Kierowców MANEWR z Grójca- voucher 50% zniżki na kurs prawa jazdy.