Środa, 24 lipiec 2019
Informacje

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, jednych  z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce.

Informacje

Ze względu na budowę sieci wodno- kanalizacyjnej oraz remont nawierzchni ulica została wyłączona z ruchu do 31 sierpnia bieżącego roku. 

Informacje

Już po raz dziewiąty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem: Bezpiecznie na wsi. Maszyna pracuje, a dziecko obserwuje.

Informacje

18 lipca na zasłużoną emeryturę odchodzi pan Jerzy Wąsik, wieloletni pracownik Grójeckiego Ośrodka Kultury, opiekun Ogródka Jordanowskiego.

Informacje

3 lipca 2019 r. w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Lesznowoli podpisano porozumienie w sprawie współdziałania Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej i 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Informacje

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec wraz z Grójeckim Ośrodkiem Sportu zaprasza 19 lipca (piątek) na pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście - Noc Saun i Basenów na Pływalni Wodnik w Grójcu. Atrakcja ta jest jednym z pierwszych punktów programu obchodów Jubileuszu 600-lecia Grójca.

Informacje

Gmina Grójec , a w rezultacie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grójcu otrzymała 49 tys. złotych na urządzenie pracowni z 24 stanowiskami do nauki języka obcego i informatyki.

Informacje

W związku z planowanymi uroczystościami w środę 10 lipca odbędzie się próba generalna, podczas której parkingi wokół Placu Wolności w Grójcu do godzin popołudniowych będą zamknięte.

Informacje

Portal grojec24.net poinformował, że od poniedziałku (1 lipca) obowiązki sekretarza gminy Grójec sprawuje Monika Maciak. Dotychczasowa sekretarz - Jolanta Stykowska - przechodzi na stanowisko kierownika wydziału gospodarki odpadami.

Informacje

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Chynów  poszukuje wsparcia w projekcie "odLOTTOwa jazda". Stawką są remonty boisk do piłki nożnej i siatkowej.