niedziela, 28 listopad 2021
Informacje

Publiczne Przedszkole nr 2 w Grójcu poszukuje logopedy.

Informacje

16 grudnia w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejna edycja "Świątecznej Zbiórki Krwi". Uczestnicy otrzymają świąteczne drzewko od Nadleśnictwa Grójec.

Informacje

Gmina Grójec przygotowała koncepcje zagospodarowania terenów przy ulicy Sienkiewicza. 

Informacje

Biblioteka z początkiem roku chce wprowadzić nową usługę dla czytelników. Przy Grójeckim Ośrodku Kultury, w centralnym miejscu w mieście, ustawi Książkomat.

Informacje

Publikujemy harmonogram obchodów Święta Niepodległości 

Informacje

W najbliższą niedzielę (7 listopada) grupa Grójeckich Morsów inauguruje sezon 2021/2022. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy.

Informacje

Gmina Grójec pozyskuje 3 mln zł na remont i zmianę użytkowania budynku dworca kolejki wąskotorowej w Grójcu — poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Dariusz Gwiazda.

Informacje

Dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bikówku zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z ich placówką. 

Informacje

Podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbyło się w dniach 6 – 7 października 2021 roku w Katowicach Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych ORKE WSiP S.A. – największa w Polsce placówka doskonalenia kadr oświatowych nagrodziła i wyróżniła wybrane samorządy w dziedzinie oświaty w Ogólnopolskim Rankingu Samorządów dbających o jakość lokalnej oświaty w 12 obszarach doskonałości. W gronie wyróżnionych znalazła się również gmina Grójec.

Informacje

W czwartek, 28 października gminę Grójec odwiedził Rafał Rajkowski, który spotkał się w grójeckim magistracie z Burmistrzem Gminy i Miasta Grójec, Dariuszem Gwiazdą.