piątek, 05 czerwiec 2020
Informacje

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 imienia Józefa Wybickiego szykują się zmiany kadrowe.

Informacje

We wtorek 2 czerwca burmistrz Dariusz Gwiazda przekazał sprzęt komputerowy gminnym placówkom oświatowym w ramach programu "Zdalna Szkoła Plus" za łączną kwotę 105 tys. zł. 

Informacje

22 maja (piątek) Burmistrz Gminy i Miasta Grójec wraz z Naczelnik Wydziału  Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych  wizytowali przedszkola gminne  w zakresie poczynionych przygotowań do otwarcia placówek  od 25 maja. Odwiedzili również Szkołę Podstawową nr 2, w której odziały przedszkolne działają już od tygodnia, a od poniedziałku rozpoczną pracę klasy 1-3 oraz będą udzielane konsultacje dla ośmioklasistów. 

Informacje

1 czerwca to data szczególna dla wszystkich dzieci, bowiem tego dnia obchodzony jest Dzień Dziecka. Z tej okazji gmina Grójec co roku organizowała festyny i atrakcje dla dzieci. Z uwagi na panującą epidemię COVID-19 w tym roku jest inaczej.

Informacje

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie informuje, że zawiadomienie o zaistnieniu zdarzenia wypadkowego jest niezbędnym warunkiem ubiegania się o prawo do jednorazowego odszkodowania.

Informacje

Mamy dla was dobrą wiadomość! Od 19 do 21 czerwca food trucki "Żarciowozy" zaparkują na grójeckim rynku przy Placu Wolności! Będzie mnóstwo atrakcji, a także konkursy dla naszych czytelników.

Informacje

To będzie pierwsze posiedzenie Rady Miejskiej w Grójcu od 20 marca. 

Informacje

Od czwartku 28 maja na starym stadionie przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych działa jeden z pierwszych, mobilnych punktów poboru testów na COVID-19.

Informacje

Dzisiaj (18.05) mija 100 rocznica urodzin Karola Wojtyły. Z tej okazji Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda, uroczyście złożył kwiaty oraz zapalił pamiątkowy znicz, oddając cześć i chwałę wielkiemu Polakowi.

Informacje

W połowie maja w sołectwie Mieczysławówka dokonano prac porządkowych wzdłuż torów kolejki wąskotorowej.