czwartek, 25 lipiec 2024
Informacje

Aplikacja szambo.online ułatwia i automatyzuje zarządzanie wywozem szamba. Dzięki niej z łatwością zamówisz wywóz, wybierzesz firmę asenizacyjną, zapłacisz za usługę i przekażesz dokumenty do urzędu.

Informacje

Po raz pierwszy w historii Gminy i Miasta Grójec najlepsi uczniowie szkół podstawowych zostaną wyróżnieni Stypendium Burmistrza. Jest to nagroda pieniężna przyznawana raz w roku, aby docenić wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Informacje

Sesja Rady Miejskiej w Grójcu, odbędzie się 26 czerwca  o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Ratusza, Plac Wolności 2. 

Informacje

W środę 26 czerwca podczas sesji  Rady Miejskiej w Grójcu, samorządowcy jednogłośnie udzieliła burmistrzowi Dariuszowi Gwieździe absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku. Rada udzieliła też burmistrzowi wotum zaufania.

Informacje

Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Grójec, etap I - to przedmiot umowy, którą podpisał burmistrz Dariusz Gwiazda. 

Informacje

Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców całego regionu. Najbliższa rodzina zawiadamia z sercem pełnym bólu o terminie Mszy Żałobnej oraz złożeniu prochów na cmentarzu. 

Informacje

Fundacja Ronalda McDonalda i Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, zapraszają na profilaktyczne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, zamieszkałe na terenie gminy Grójec. Badania odbędą się 5 lipca przed Urzędem Gminy i Miasta w Grójcu. Program badań Fundacji Ronalda McDonalda jest bezpłatny.

Informacje

Adam Pietrzak, świeżo upieczony absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu podjął się ciekawego projektu. Owoce jego pracy można zobaczyć na opublikowanym nagraniu.

Informacje

W sobotę 22 czerwca Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza mieszkańców gminy Warka i powiatu grójeckiego nad brzegi Pilicy na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w regionie – „Wianki nad Pilicą”. To magiczne spotkanie z tradycją, naturą i sztuką, które nie tylko podkreśla piękno lokalnych obyczajów, ale jednoczy społeczność w pielęgnowaniu naszych korzeni.

Informacje

Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich mieszkańców, intensyfikuje prace nad modernizacją dróg. W ramach tych działań zakończono już kilka kluczowych projektów, a kolejne są w trakcie realizacji lub w fazie planowania. Każda z tych inwestycji ma na celu poprawę warunków komunikacyjnych oraz podniesienie standardów bezpieczeństwa.