czwartek, 24 czerwiec 2021
Informacje

23 czerwca w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze" 

Informacje

Przedstawiamy porządek obrad 36. sesji Rady Miejskiej w Grójcu.

Informacje

KonVin Sp. z o.o. Grójec należy do prężnie rozwijającego się koncernu Sonnlaender. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży produkcji koncentratów jabłkowych, jakość oferowanych produktów oraz wysoka kultura organizacyjna oparta na niemieckich wzorcach, sprawiają, że jesteśmy nie tylko cenionym na rynku partnerem handlowym, ale także wiarygodnym i niezawodnym pracodawcą.

Informacje

W 2021 roku, pomimo pandemii wirusa COVID – 19, udało się przeprowadzić XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat wypadkom zapobiegamy, organizowanego przez KRUS.

Informacje

24 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej  w Bikówku przygotowały program artystyczny z okazji dnia mamy i taty.

Informacje

Gmina Grójec bierze udział w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej. Celem projektu jest poprawa stanu zdrowia u dzieci w zakresie wad postawy poprzez wdrożenie kompleksowych programów terapeutyczno – rehabilitacyjno – edukacyjnych. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne.

Informacje

1 czerwca w Ogródku Jordanowskim Grójecki Ośrodek Kultury wraz z Grójeckim Ośrodkiem Sportu i Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną zorganizował wydarzenie z okazji Światowego Dnia Dziecka. Zabawa była przednia, jednak teren po zabawie należało posprzątać.

Informacje

W najbliższą niedzielę, 13 czerwca odbędzie się miejski bieg, którego organizatorem są tropy przyrody. 

Informacje

Samorząd Województwa Mazowieckiego zdecydował o przyznaniu dotacji dla gminy Grójec na łączną kwotę  387 500 zł. Środki zostaną przeznaczone na rozwój gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, budowę drogi, nowe oświetlenie w 6 sołectwach montaż progów zwalniających oraz doposażenie placu zabaw.

Informacje

8 czerwca burmistrz Dariusz Gwiazda, w asyście skarbnik gminy Marioli Komorowskiej, podpisał umowy na realizacje modernizacji dwóch obiektów sportowych oraz odcinków dróg w Woli Worowskiej i ulicy Przedstacyjnej w Grójcu.