wtorek, 05 grudzień 2023
Informacje

4 listopada Ochotnicza Straż Pożarna wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich Przęsławice, zorganizowali integracyjno-promocyjny piknik rodzinny.

Informacje

24 października, z okazji święta szkoły, Publiczną Szkołę Podstawową w Bikówku odwiedzili zaproszeni goście.

Informacje

Kim chcą zostać dzieci jak dorosną? Weterynarzami, astronautami, nauczycielami, ale i strażakami! A co by było, gdyby udało się to zrealizować i spełnić ich marzenia już zaraz?

Informacje

W najnowszym zestawieniu „Wspólnoty” grójecki samorząd zanotował duży progres wśród miast powiatowych.

Informacje

16 września w sobotę, odbył się pierwszy piknik rodzinny organizowany przez Kościelną Fundację Dobroczynną Księdza Piotra Skargi dla Ubogich w Grójcu - połączony z upamiętnieniem postaci ks. Piotra Skargi.

Informacje

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec oraz Grójecki Ośrodek Kultury zapraszają na grójeckie obchody Święta Niepodległości, które rozpoczną się 10 listopada 2023 roku.

Informacje

W związku ze zbliżającymi się wyborami publikujemy informacje dla wyborców z Gminy Grójec. 

Informacje

Poznaliśmy pierwsze oficjalne wyniki do sejmu i senatu.

Informacje

Mieszkańcy Żyrówka i okolic mogą już korzystać z bezpiecznego przejazdu nowym mostem! W sobotę, 16 września odbyło się oficjalne otwarcie inwestycji zrealizowanej w ramach rządowego programu Polski Ład.

Informacje

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec podpisał umowy na realizacje długo wyczekiwanego żłobka samorządowego oraz ulicy Laskowej.