poniedziałek, 30 styczeń 2023
Informacje

Z ostatnimi dniami roku zakończono budowę ulicy Wiatracznej w Grójcu wraz z niezbędną infrastrukturą (siecią wodociągową, kanalizacją sanitarną oraz deszczową). Powstały nowe chodniki, ścieżki rowerowe, przejścia dla pieszych, niezbędne oświetlenie, a także zatoczki parkingowe!

Informacje

Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży od 7. do 19. roku życia. Podczas 12. edycji zajęcia odbędą się zarówno w formie stacjonarnej w wybranych miastach w Polsce, jak i online!

Informacje

Marszałek Stanisław Karczewski zaprasza na spotkanie otwarte z Parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości, które odbędzie się w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Informacje

Sprawdź ile i komu przysługuje refundacja podatku vat za ogrzewanie gazem. 

Informacje

Grójecki Ośrodek Kultury informuje, że darmowe bilety na świąteczne wydarzenia można odbierać wyłącznie osobiście w sekretariacie. 

Informacje

W odpowiedzi na głos mieszkańców jest mi miło poinformować, że wraz z dyrektorem Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" podjęliśmy przygotowania do uruchomienia lodowiska w tym sezonie - ogłosił w czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda.

Informacje

24 listopada (czwartek) w Kinie Atlantic w Warszawie odbyła się uroczysta gala II Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego.

Informacje

Gmina Grójec podpisała umowę na zakup węgla po preferencyjnych cenach dla gospodarstw domowych ze wskazanym podmiotem Węglokoks Spółka z o.o. W najbliższych dniach rozpoczniemy transport węgla frakcji orzech i groszek na składzie opału Skład Węglowy „OPAŁ” Janusz Drożdż ul. ks. Piotra Skargi 41, 05-600 Grójec tel. 608 601 504.

Informacje

Wybór odpowiedniego rozmiaru mebli ma duże znaczenie dla funkcjonalności wnętrza. Złe dopasowanie wymiarów może sprawić, iż pomieszczenie będzie wydawać się nieodpowiednio zaaranżowane. Jeśli chcemy uzyskać efekt jak z magazynu wnętrzarskiego, warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Często spotykamy zbyt duże lub zbyt małe meble w porównaniu do dostępnego metrażu, dzięki czemu cały pokój wydaje się zdecydowanie niepraktyczny. Podpowiadamy więc co zrobić, aby wybrać najlepszy rozmiar sofy do swojego wnętrza!

Informacje

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury, Proboszcz Parafii św. Mikołaja w Gójcu, Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu zapraszają mieszkańców na Wigilie Miejską.