czwartek, 23 wrzesień 2021
Informacje

Uroczystości odbędą się tradycyjnie 17 września i rozpoczną się o 8.45 zbiórką pocztów sztandarowych na dziedzińcu kościoła św. Mikołaja w Grójcu. 

Informacje

Straż Miejska w Grójcu ogłasza nabór na stanowisko "strażnik". 

Informacje

W środę, 4 sierpnia odbyło się spotkanie Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z mieszkańcami, którzy są przeciwni powstania suszarni biomasy na terenie Kępiny koło Grójca. Wszyscy obecni, burmistrz, radni, sołtysi oraz mieszkańcy, mieli spore obawy wobec planowanej działalności inwestora.

Informacje

Początek roku szkolnego dla większości rodziców jest dużym wyzwaniem. Praca zawodowa, odrabianie lekcji, gotowanie, pranie, sprzątanie i jeszcze kanapki do szkoły — jak na to wszystko znaleźć czas?! W natłoku codziennych obowiązków zdarza się zapomnieć o tym co najważniejsze — czyli o zdrowiu dziecka.

Informacje

Gmina Grójec ogłosiła otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.

Informacje

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli zatrudni nauczyciela do matematyki. Umowa do końca roku szkolnego 2021/2022. Wymiar od 5 do 14 godzin. Klasy: IV, V, VI.

Informacje

5 sierpnia (czwartek) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grójcu przedstawiciele powiatu oraz gmin podpisywali umowy z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem na dofinansowanie realizacji inwestycji.

Informacje

Firma PPH ROXA zajmująca się skupem i sprzedażą jabłek zatrudni OPERATORA LINII SORTOWNICZEJ.

Informacje

Kacperek jest fantastycznym chłopcem, naszym dzielnym kompanem w przejażdżkach rowerowych. Niestety, ciężka choroba uniemożliwia mu samodzielne pedałowanie, dlatego jego tata zabiera go na wycieczki specjalną rowerową przyczepką, która staje się dla chłopca zbyt mała. Zakup większej przystosowanej dla osób niepełnosprawnych przyczepki to koszt 15 tys. zł. - informuje WGR Rowerowy Grójec. 

Informacje

Gmina Grójec zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 24 sierpnia w sali konferencyjnej w budynku Ratusza przy Placu Wolności 2 w Grójcu o godzinie 10:00.