poniedziałek, 12 kwiecień 2021
Informacje

Urząd Gminy i Miasta w Grójcu zaprasza uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Ziemi pt. " Jestem superbohaterem- ratuję ziemię!".

Informacje

Gmina Grójec zaplanowała kolejne prace remontowe oraz rozbiórki na ten oraz przyszły rok. Urząd przygotował Program Rozwoju Mieszkalnictwa, który ma generować co roku oszczędności na prace remontowo-budowlane.

Informacje

Nowy kanał internetowy poświęcony będzie lokalnej społeczności z terenu powiatu oraz gminy Grójec.

Informacje

W czwartek 18 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały nadejście wiosny. Pięknie ubrane Smerfy oraz Krasnale, w świetnych humorach spędziły czas na wspólnej zabawie.

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu poszukuje osób, które zapewnią opiekę i wychowanie dla dzieci, których rodzice biologiczni nie są w stanie im tego zapewnić.

Informacje

Zespół Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Grójcu o przyłącza się do obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa . 

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu już kolejny rok realizuje pilotażowy program "Aktywny samorząd" finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Informacje

Zakład Gospodarki Komunalnej został wyposażony w nowoczesny sprzęt do utrzymania porządku i czystości w mieście.

Informacje

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje konkurs dla dzieci. 

Informacje

Polski Instytut Ekonomiczny zbadał ponad 200 miast w Polsce i wskazał 63 miasta zapewniające dobre warunki życia, będące w dobrej sytuacji finansowej i mające przed sobą dobre perspektywy.