Sobota, 28 marzec 2020
Informacje

W obliczu panującej epidemii koronawirusa, redakcja portalu grojec24.net postanowiła wyjść na przeciw lokalnej społeczności zakładając wirtualne targowisko.

Informacje

-Od kilku dni czułem się w obowiązku, aby w trudnym dla nas czasie odezwać się do Państwa. Medialny szum wokół grójeckiego Powiatowego Centrum Medycznego, będącego jednostką powiatową, zmusił mnie do zabrania głosu, ale to nie jedyna kwestia, którą poruszam w nagraniu. - mówi w swoim wystąpieniu Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda.

Informacje

11 marca odbyły się dwa spotkania w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec. Burmistrz spotkał się z przedstawicielami jednostek organizacyjnych, szkół i przedszkoli w sprawie koronawirusa oraz zwołał sztab kryzysowy Gminy Grójec. Powstało specjalne rozporządzenie w tej sprawie.

Informacje

Zdalne sesje rad gmin, powiatów oraz sejmików będą dopuszalne - poinformował serwis samorządowy pap.

Informacje

Liczba zakażonych osób koronawirusem zwiększyła się do 12 w powiecie grójeckim - poinformowało Radio Plus

Informacje

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa powstała specjalna infolinia dla potrzebujących pomocy seniorów.

Informacje

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w Polsce, jednostka operacyjna  Kas Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Grójcu zwraca się z prośbą o  korzystanie z systemu informatycznego e-krus.

Informacje

W związku z epidemią koronawirusa, burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda poinformował, że gmina przeznaczy na początek 100 tys. zł z budżetu na zakup niezbędnych środków ochrony dla mieszkańców.

Informacje

Zwolnieni z teorii- to projekt, w którym wzięło udział pięcioro uczniów grójeckiego Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi. Celem eventu było niesienie pomocy potrzebującym rodzinom.

Informacje

W związku z kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, została zorganizowana zbiórka na środki ochrony dla personelu sanitarnego.