Piątek, 22 marzec 2019
Informacje

Na profilu społecznościowym Urzędu i Gminy Miasta Grójec, burmistrz Dariusz Gwiazda opublikował informacje dotyczące nowych sposobów naliczania opłat za śmieci. 

Informacje

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Informacje

W piątek 1 marca żołnierze i pracownicy RON 1 Ośrodka Radioelektronicznego rozpoczęli uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Informacje

Członkowie Koła Kombatantów RP i BWP w Grójcu oraz Powiatowego Oddziału Grójeckiego ZW i R WP zapalili znicz na grobie  założyciela Koła Kombatantów w Grójcu.

Informacje

Pałac w Małej Wsi objął patronatem Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w ZSP w Jasieńcu. Dlatego też kolejny raz uczniowie naszej szkoły, a konkretnie 3 klasa Technikum Żywienia wraz z opiekunkami Magdaleną Chmielewską i Katarzyną Kutyła, uczestniczyła  w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Pałac w Małej Wsi.

Informacje

21 marca na znak solidarności i tolerancji, Zespół Szkół Specjalnych im. Ks. J. Twardowskiego  założy kolorowe skarpety.

Informacje

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości przy Radzie Miejskiej w Grójcu zaprasza na dyżury radnych w każdą środę w godzinach 17:00 - 18:00 w biurze poselsko - senatorskim ul. Piłsudskiego 4.  Małgorzata Szymańczak - przewodnicząca, Weronika Piwarska, Artur Moskal

Informacje

Urząd Gminy i Miasta Grójec informuje, że został uruchomiony terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej), zbliżeniowej oraz za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK.

Informacje

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci. „ Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” – pod tym hasłem przebiegać będzie tegoroczny Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który decyzją Prezes KRUS Aleksandry Hadzik rozpoczął się w lutym. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, w jego organizacji wspierają Kasę:Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Informacje

Instytucje podległe Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji potwierdziły uruchomienie produkcji dowodu z warstwą elektroniczną.