Czwartek, 19 wrzesień 2019
Informacje

 

W sobotę 28 września o 10:30 w grójeckim szpitalu odbędą się zajęcia dla przyszłych rodziców. 

Informacje

Pomimo deszczowej pogody, tegoroczne Dożynki Powiatowe upłynęły w ciepłej atmosferze, a  stoisko gminy Grójec było szczególnie rozchwytywane przez gości i nie ma się czemu dziwić! Prześliczne dekoracje, niezliczona liczba wspaniałych smakołyków oraz domowa atmosfera przyciągały.

Informacje

W związku z rocznicą wybuchu największego konfliktu zbrojnego w dziejach świata, w niedzielę 1 września o 16:00 rozpoczną się obchody 80 rocznicy rozpoczęcia II Wojny Światowej. Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda wraz z Dowódcą 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego zapraszają do udziału w uroczystościach.

Informacje

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Białobrzeg w piątek 13 września o 17:00 na placu Zygmunta Starego. 

Informacje

Czy wiecie, że w kościele św. Mikołaja stoi kamienna chrzcielnica z 1482 roku, przy której chrzest przyjmował królewski kaznodzieja Piotr Skarga? Czy zastanawialiście się jak produkowane są słodycze w Jedności? A może chcielibyście poznać interesujące historie związane ze zwykłymi miejscami naszego miasta? Jeśli tak to zapraszamy na "Spacer z Historykiem ulicami Grójca".

Informacje

Prace remontowe na ulicy Kościelnej powoli dobiegają końca. 

Informacje

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców o możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Informacje

W sobotę 21 września o 12:00 odbędzie się Piknik Wojskowy, który jest jednym z wydarzeń towarzyszącym obchodom Jubileuszu 600 - lecia nadania praw miejskich miastu. 

Informacje

2 września o 16:00 w grójeckim ratuszu przy Placu Wolności 2 odbędzie się 11 sesja Rady Miejskiej. 

Informacje

Kolejny raz gmina Grójec pozyskała środki zewnętrzne na realizacje inwestycji i przedsięwzięć.