Czwartek, 21 listopad 2019
Informacje

Prezes Klub Strzelecki CEL w Grójcu, Dowódca 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego oraz Dowódca 61. Batalionu Lekkiej Piechoty 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej zapraszają na uroczyste Otwarcie Strzelnicy w Ogrodzienicach obok jednostki wojskowej połączone z Piknikiem Militarnym pod Honorowym Patronatem Ministra Marka Suskiego, Sekretarza Stanu MON Wojciecha Skurkiewicza oraz Burmistrza Gminy i Mias ta Grójec Dariusza Gwiazdy.

Informacje

Od 16 listopada można wybierać najbardziej potrzebujące rodziny z naszego regionu, aby przez najbliższe dwa tygodnie organizować dla nich najbardziej potrzebną celową pomoc. 

Informacje

W wieku 47 lat zmarł Mirosław Gończ. W latach 1997 – 2003 był członkiem zarządu GKS Mazowsze Grójec, a zarazem pracownikiem administracyjnym klubu. 

Informacje

W piątek 8 listopada, w Zespole Szkół Specjalnych w Grójcu został zorganizowany  IV Rajd Niepodległościowy, aby uczniowie mogli uczcić święto narodowe oraz poznać i utrwalić lepiej historię naszego miasta i kraju. W tym roku uczestnicy podzieleni na cztery drużyny przyjęli nazwy: Sokoły, Niepokonani, Szare Berety i Wędrownicy.

Informacje

11 listopada obchodziliśmy 101 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu przygotowała przedstawienie. Stanowiło ono ważny punkt obchodów rocznicowych.

Informacje

Zakończono budowę odcinka kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej z przyłączami w ul. Kościelnej wraz z jej przebudową.

Informacje

Wybory odbędą się 27 listopada i zostaną przeprowadzone na terenie szkoły danego okręgu wyborczego.

Informacje

Właśnie ruszyły zapisy na II edycję Dancingu dla Seniorów z okazji ogólnopolskiego Dnia Seniora! Wydarzenie to zostało objęte honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. 

Informacje

15 grudnia na rynku w Grójcu od 10:00 wystartuje kiermasz rękodzieła. Grupa zawiązała się z inicjatywy lokalnych rzemieślników naszej gminy, a także okolic i z największą przyjemnością zaprezentuje odwiedzającym swoje wyroby.

Informacje

W niedzielę 10 listopada 2019 na strzelnicy Klub Strzelecki CEL w Ogrodzienicach odbyły się Zawody Strzeleckie z okazji 101. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę pod honorowym Patronatem Ministra Marka Suskiego, Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Dariusza Gwiazdy oraz Dowódcy Garnizonu Grójec płk Andrzeja Kozery.