czwartek, 23 wrzesień 2021
O tym się mówi

Podają się za pracowników spółdzielni i udają, że sprawdzają jakość wody. – To oszuści – ostrzega prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Samopomoc” w Grójcu Jacek Szydło na łamach Radia dla Ciebie, który postanowił nagłośnić sprawę fałszywych przedstawicieli spółdzielni. 

O tym się mówi

W miniony weekend funkcjonariuszka Służby Więziennej z Aresztu Śledczego w Grójcu udzielała pierwszej pomocy poszkodowanemu rowerzyście.

O tym się mówi

Na tak dużą dotację składają się środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD) oraz dotacje od Marszałka Województwa Mazowieckiego, Adam Struzika.

O tym się mówi

W środę, 4 sierpnia odbyło się spotkanie Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z mieszkańcami, którzy są przeciwni powstania suszarni biomasy na terenie Kępiny koło Grójca. Wszyscy obecni burmistrz, radni, sołtysi oraz mieszkańcy, mają spore obawy wobec planowanej działalności inwestora.

O tym się mówi

Publikujemy list, jaki do lokalnych mediów przesłała Inicjatywa społeczna „Mieszkańcy gminy Grójec”. Mieszkańcy apelują w nim do radnych i burmistrza o zaprzestanie jałowych sporów.

O tym się mówi

Bank Gospodarstwa Krajowego uruchomił w lipcu nabór wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Około 67 milionów 542 tys. złotych-na taką kwotę opiewają wnioski złożone w ramach rządowego programu "Polski Ład", które złożył grójecki magistrat. 

O tym się mówi

Blisko 700 osób podpisało się pod internetową petycją w sprawie wycinki drzew przy przebudowie ul. Poświętne w Grójcu. - pisze Mateusz Adamski z grojec24.net

O tym się mówi

Niszczejący budynek, gdzie kiedyś mieścił się kultowy lokal "Modrzewianka" w końcu doczekał się rozbiórki. W czwartek, 29 lipca rozpoczęły się pracę związane z porządkowaniem terenu znajdującego się przy Grójeckim Ośrodku Kultury.

O tym się mówi

Trzy tygodnie od postawienia diagnozy – tyle wystarczyło, by uzbierać całą kwotę potrzebną na leczenie Dominika Wojdalskiego, mieszkańca gminy Pniewy.

O tym się mówi

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec przedstawia swoje stanowisko odnośnie ponownego nieudzielenia wotum zaufania przez radnych podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Grójcu.