czwartek, 25 lipiec 2024
O tym się mówi

9 maja w czwartek miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - oficjalne przekazanie kabiny dla pana Jakuba - sadownika z Grójca oraz podsumowanie zbiórki dla chorego chłopca. 

O tym się mówi

W czwartek zakończyła się rekordowa, bo trwająca blisko 5,5 roku kadencja samorządu gminy i miasta Grójec - poinformował portal informacyjny grojec24.net. 

O tym się mówi

Przedstawiamy listę inwestycji, które zostały wykonane na terenie gminy Grójec w latach 2019 -2023. Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprezentował również 9 przedsięwzięć, których realizacja właśnie trwa. 

O tym się mówi

Dariusz Gwiazda czy Karol Biedrzycki? To pomiędzy tymi dwoma kandydatami rozstrzygną się wybory na burmistrza Grójca. Głosowanie już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia.

O tym się mówi

W środę 24 stycznia sadownicy i rolnicy z terenu Powiatu Grójeckiego zebrali się wspólnie przy rondzie Drogi Krajowej 50 w Grójcu, aby poprzeć ogólnopolską akcję protestacyjną i złożone postulaty. Wypowiedź jednego z uczestników stała się hitem Internetu. 9 lutego o 10.30 sadownicy ponownie wyjadą na ulicę. 

O tym się mówi

Nowa hala sportowa, 9 sal dydaktycznych, nowoczesna kuchnia i jadalnia - to tylko niektóre z elementów rozbudowy szkoły, która jest na ukończeniu.

O tym się mówi

W Grójcu powstanie nowy skwer, który stanie się miejscem integracji i rekreacji dla mieszkańców. Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego placu zabaw dla dzieci, polany piknikowej ze stałymi leżakami, pergoli zacieniającej z parkingiem dla rowerów oraz terenów zielonych.

O tym się mówi

Firma IDOM, zajmująca się  rozszerzonym studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowym  dla linii kolejowej nr 88 na odcinku węzeł CPK – Grójec-Warka, organizuje spotkania z mieszkańcami. Sprawdź, kiedy takie spotkanie będzie w twojej okolicy.  

O tym się mówi

W poniedziałek 29 stycznia podczas posiedzenia Rady Miejskiej w Grójcu radny Tomasz Justyński zgłosił wniosek jako członek Klubu Radnych Rady Miejskiej w Grójcu o rezygnację z zadania rocznego, jakim była budowa ulicy Aroniowej w miejscowości Szczęsna i przesunięcie środków na remont budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Grójcu.

O tym się mówi

W czwartek 22 lutego na zaproszenie burmistrza Dariusza Gwiazdy, do sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Grójec przybyła Młodzieżowa Rada Miejska. Przedstawiciele młodzieży w samorządzie gminnym przygotowali się do debaty na tematy, które są dla nich ważne.