Środa, 19 luty 2020
Galeria

Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej - tak teraz nazywa się 1 Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny. Przeformowanie nastąpiło 13 stycznia  na terenie jednostki wojskowej podczas  uroczystego apelu.

Galeria

Fundacja Terapeuci dla Rodziny w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej  w Grójcu przeprowadziła w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Częstoniewie zajęcia socjoterapeutyczne oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Galeria

W środę 27 listopada 2019 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grójcu odbyła się już druga w tym roku uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Galeria

Publikujemy pierwszą fotorelacje z 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Galeria

W niedziele 24 listopada odbyły się uroczystości związane  z otwarciem strzelnicy Klubu Strzeleckiego „CEL”. Wydarzeniu towarzyszył cieszący się dużym zainteresowaniem - Piknik Militarny. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli  Minister Marek Suski, Sekretarz Stanu MON  Wojciech Skurkiewicz oraz Burmistrz Gminy  i Miasta Grójec  Dariusz Gwiazda.

Galeria

Już po raz piąty barwny korowód przeszedł ulicami naszego miasta. Frekwencja dopisała. Po dotarciu na grójecki rynek mieszkańcy mogli rozgrzać się ciepłymi napojami oraz skosztować słodkiego poczęstunku.

Galeria

W piątek 15 listopada w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury odbył się wieczór literatury i prozy. Wydarzenie towarzyszyło obchodom 600-lecia miasta. 

Galeria

Przedstawiamy fotorelacje z Wigilii Miejskiej na grójeckim rynku. 

Galeria

Oto fotorelacja z programu artystycznego w hali sportowej "Spartakus". Przedstawienie "Witaj ziemio nam grójecka", występ Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu, lokalnych grup tanecznych, iluzjonisty oraz żonglera to atrakcje, które bawiły prawie 800 osób podczas obchodów Święta Niepodległości. 

Galeria

Minionej niedzieli grójecki rynek wypełnił się Mikołajami na motocyklach. Zmotoryzowani "Święci" zebrali się na Placu Wolności, aby wesprzeć ciężko chorą Maję. Publikujemy fotorelacje z Moto- Mikołajek 2019.