wtorek, 20 październik 2020
Galeria

W 76. rocznicę śmierci ostatniego przedwojennego burmistrza Tadeusza Olszewskiego, odbyły się uroczystości odsłonięcia grobu i pamiątkowej tablicy.

Galeria

Sobotnie popołudnie (12 września) po raz kolejny obfitowało w atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Piknik rodzinny pod nazwą „Dmuchawce, Latawce… Rock!”, odbywający się w towarzystwie promieni słońca, zgromadził na grójeckim rynku liczną publiczność.

Galeria

Redakcja Życia Grójca otrzymała galerie zdjęć wykonanych z powietrza. Autorem zdjęć jest pilot szybowca, Marcin Poradzki. 

Galeria

Zapraszamy na fotorelacje z tegorocznych uroczystości upamiętniających wybuch II Wojny Światowej, zorganizowany przez Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej pod dowództwem płk. Andrzeja Kozery. 

Galeria

W niedzielę 5 lipca Grójec odwiedziła Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Premier Beata Szydło. Na grójeckim rynku zebrali się za równo sympatycy jak i przeciwnicy PiS. Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia oraz krótkie materiały wideo.

Galeria

Przedstawiamy fotorelacje z piątkowych obchodów Jubileuszu "Cudu nad Wisłą". 

Galeria

Na strzelnicę położoną przy jednostce wojskowej przyjechali miłośnicy strzelectwa sportowo- rekreacyjnego. Klub strzelecki „Cel” zorganizował bardzo ciekawą imprezę.

Galeria

 

Prezentujemy fotorelacje z obchodów 76. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbywających się na grójeckim rynku. 

Galeria

Burmistrz Dariusz Gwiazda wspólnie ze swoim zastępcą Jarosławem Rupiewiczem, uczcili ważne dla Polaków święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.  

Galeria

Grójecki rynek zamienił się po raz kolejny w plac pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również gastronomicznych niespodzianek dla dorosłych. Impreza pod nazwą "Weekend dziecięcy", cieszyła się wysoką frekwencją i mnóstwem pozytywnych emocji.