poniedziałek, 12 kwiecień 2021
Galeria

28 lutego w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny Pawła "Biby" Binkiewicza. Zapraszamy na fotorelacje z występu. 

Galeria

Z okazji Walentynek, Grójecki Ośrodek Kultury zorganizował koncert, który wreszcie odbył się z udziałem prawdziwej publiczności, z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

Galeria

Fotorelacja autorstwa Dominika Góreckiego z niedzielnego Turnieju Mikołajkowego, który odbył się w grójeckiej hali sportowej "Spartakus". 

Galeria

Wydarzenie odbyło się 30 stycznia i zostało zaprezentowane za pośrednictwem Internetu na kanale Youtube. Prezentujemy fotorelacje z koncertu. 

Galeria

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w nieco skromniejszej ale podniosłej i uroczystej formule. Wszystko z uwagi na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa.

Galeria

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Przedstawiamy fotorelację z zorganizowanych półkolonii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Grójcu. 

Galeria

11. Ogólnopolski Festiwal „O złotą nutkę” miał odbyć się na wiosnę. Z przyczyn oczywistych, udało się zorganizować wydarzenie dopiero 20 października. To był wyjątkowy dzień z wielu powodów. Młodzi artyści zaprezentowali bogaty repertuar i bardzo wysoki poziom.

Galeria

Przedstawiamy Grójec przystrojony w świąteczne ozdoby.

Galeria

W 76. rocznicę śmierci ostatniego przedwojennego burmistrza Tadeusza Olszewskiego, odbyły się uroczystości odsłonięcia grobu i pamiątkowej tablicy.

Galeria

Organizatorzy akcji mogą cieszyć się z dobrze wykonanej pracy. Wysoka frekwencja przyczyniła się do sukcesu zbiórki krwi. Od rana w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, zgłaszali się chętni do oddania krwi.