niedziela, 07 czerwiec 2020
Galeria

Burmistrz Dariusz Gwiazda wspólnie ze swoim zastępcą Jarosławem Rupiewiczem, uczcili ważne dla Polaków święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.  

Galeria

W sobotę 7 marca na hali sportowej "Spartakus" odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Nam Zależy. Przedstawiamy fotorelacje z tego wielkiego święta

Galeria

Już po raz piąty barwny korowód przeszedł ulicami naszego miasta. Frekwencja dopisała. Po dotarciu na grójecki rynek mieszkańcy mogli rozgrzać się ciepłymi napojami oraz skosztować słodkiego poczęstunku.

Galeria

Przedstawiamy krótką fotorelacje ze Studniówki Zespołu Szkół Grójec oraz Liceum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, która odbyła się w Restauracji Niespodzianka.

Galeria

Przedstawiamy fotorelacje z Wigilii Miejskiej na grójeckim rynku. 

Galeria

Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej - tak teraz nazywa się 1 Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny. Przeformowanie nastąpiło 13 stycznia  na terenie jednostki wojskowej podczas  uroczystego apelu.

Galeria

Minionej niedzieli grójecki rynek wypełnił się Mikołajami na motocyklach. Zmotoryzowani "Święci" zebrali się na Placu Wolności, aby wesprzeć ciężko chorą Maję. Publikujemy fotorelacje z Moto- Mikołajek 2019. 

Galeria

Fundacja Terapeuci dla Rodziny w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej  w Grójcu przeprowadziła w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Częstoniewie zajęcia socjoterapeutyczne oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Galeria

W środę 27 listopada 2019 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grójcu odbyła się już druga w tym roku uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Galeria

Publikujemy pierwszą fotorelacje z 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy