poniedziałek, 03 sierpień 2020
Galeria

Grójecki rynek zamienił się po raz kolejny w plac pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również gastronomicznych niespodzianek dla dorosłych. Impreza pod nazwą "Weekend dziecięcy", cieszyła się wysoką frekwencją i mnóstwem pozytywnych emocji. 

Galeria

Redakcja Życia Grójca otrzymała galerie zdjęć wykonanych z powietrza. Autorem zdjęć jest pilot szybowca, Marcin Poradzki. 

Galeria

Przedstawiamy krótką fotorelacje ze Studniówki Zespołu Szkół Grójec oraz Liceum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, która odbyła się w Restauracji Niespodzianka.

Galeria

W niedzielę 5 lipca Grójec odwiedziła Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Premier Beata Szydło. Na grójeckim rynku zebrali się za równo sympatycy jak i przeciwnicy PiS. Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia oraz krótkie materiały wideo.

Galeria

Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej - tak teraz nazywa się 1 Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny. Przeformowanie nastąpiło 13 stycznia  na terenie jednostki wojskowej podczas  uroczystego apelu.

Galeria

Na strzelnicę położoną przy jednostce wojskowej przyjechali miłośnicy strzelectwa sportowo- rekreacyjnego. Klub strzelecki „Cel” zorganizował bardzo ciekawą imprezę.

Galeria

Fundacja Terapeuci dla Rodziny w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej  w Grójcu przeprowadziła w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Częstoniewie zajęcia socjoterapeutyczne oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Galeria

Burmistrz Dariusz Gwiazda wspólnie ze swoim zastępcą Jarosławem Rupiewiczem, uczcili ważne dla Polaków święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.  

Galeria

Publikujemy pierwszą fotorelacje z 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Galeria

W sobotę 7 marca na hali sportowej "Spartakus" odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Nam Zależy. Przedstawiamy fotorelacje z tego wielkiego święta