czwartek, 13 czerwiec 2024
Sport

Fani piłki nożnej z Grójca i okolic mogą liczyć na wyjątkowe wydarzenie! W Grójeckim Kinie odbędą się transmisje meczów Mistrzostw Europy 2024 na dużym ekranie.

Sport

W sobotę (11 maja) GPSZ Głuchów podjął  na własnym boisku rywala zza miedzy, KS Lesznowola.

Sport

27 marca dzięki nieocenionej pomocy Stowarzyszenie WGR rowerowy Grójec na profesjonalnym boisku odbyły się pierwsze Mistrzostwa Badmintona w naszej szkole.

Sport

W Grójcu po raz pierwszy odbędzie się profesjonalny bieg z przeszkodami, zwany Runmageddonem. Impreza skierowana jest do dzieci i młodzieży. 

Sport

Zakończyła się 11. edycja Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca. 1 marca (piątek) w budynku Ratusza Miejskiego laureaci odebrali statuetki i dyplomy. 

Sport

W sobotni wieczór 27 kwietnia w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury odbyła się piąta edycja Grójeckiej Gali Sportów Walki Marceli Team Fight Night. Publika obejrzała siedem emocjonujących pojedynków: sześć bokserskich i jeden w formule K1. W ringu tryumfowali m.in. zawodnicy gospodarza gali Marceli Team, Dominik Sieradzan i Kamil Sałyga. Galę swoimi występami muzycznymi uświetniła Ola Maliszewska. - poinformował portal informacyjny grojec24.net 

Sport

Stowarzyszenie WGR Rowerowy Grójec zaprasza na spotkanie organizacyjne wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej olimpijskiej dyscyplinie sportu. 

Sport

Wystartował ŻTC BIKE RACE 2024! Grójec był areną zmagań pierwszych zawodów z cyklu ŻTC BIKE RACE 2024. Ruszyła rywalizacja w ramach największego cyklu kolarstwa szosowego dla amatorów.

Sport

Do środy 7 lutego można głosować w Plebiscycie Sportowiec i Trener Grójca 2023 roku.

Sport

14 kwietnia w Grójcu zainaugurują kolarskie zmagania w ramach cyklu ŻTC BIKE RACE 2024. Tradycyjnie ŻTC BIKE RACE 2024 będzie się składać z dwóch odrębnych cykli SUPER PRESTIGE i FIT RACE, podzielonych na kategorie wiekowe.