wtorek, 22 wrzesień 2020
Sport

Z Robertem Małkiem, prezesem gminnego klubu piłkarskiego GPSZ Głuchów, rozmawia Szymon Wójcik.

Sport

Gospodarze turnieju piłkarskiego, który odbył się 22 sierpnia, podczas Pikniku Rodzinnego na boisku drużyny GPSZ Głuchów wygrali zawody w obydwu rocznikach. 

Sport

26 lipca w Niedzielę, mieszkańcy gminy Grójec zebrali się na grójeckim rynku, aby wspólnie wziąć udział w rajdzie rowerowym do Kawęczyna. Uczestnicy mieli do pokonania prawie 35 kilometrów. 

Sport

Niemal 250 kolarzy wystartowało w trzecim etapie ŻTC BIKE RACE. Zawodnicy rywalizowali tradycyjnie w ramach dwóch cykli SUPER PRESTIGE i FIT RACE.

Sport

W najbliższą niedzielę (5 lipca) Klub Strzelecki "Cel" organizuje kolejne zawody. 

Sport

Przedstawiamy fotorelacje z niedzielnego Pikniku rodzinnego połączonego z zawodami strzeleckimi z okazji 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920.

Sport

W poniedziałek 15 czerwca odbyło się inauguracyjne spotkanie gminnej Rady Sportu. Nowo powołany przez Burmistrza Grójca organ, będzie miał za zadanie wspierać władze miasta w zakresie rozwoju sportu w naszym regionie.

Sport

Już 16 sierpnia w Grójcu odbędzie się trzeci etap ŻTC BIKE RACE 2020. Najlepsi kolarze masters zawitają do naszego miasta.

Sport

Uwielbia Érica Cantonę, odbierał telefony od zawiedzionych kibiców podczas mundiali, widział, jak prezes Leśnodorski jeździł na deskorolce, na boisku rywalizował z Francesco Toldo, a dziś pracuje z młodymi adeptami futbolu i chce rozwijać sport w Grójcu. Z Michałem Kociębą, grójczaninem, byłym rzecznikiem prasowym PZPN-u i Legii Warszawa, rozmawia Dominik Górecki.

Sport

W ubiegłym tygodniu zakończył się projekt „Stop Smartfonizacji” zorganizowany przez GKS Mazowsze Grójec wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy w Grójcu, Grójeckim Ośrodkiem Sportu Mazowsze, Komendą Powiatową Policji w Grójcu, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Grójeckim Ośrodkiem Kultury. W czterech tygodniowych turnusach uczestniczyło ponad 164 dzieci z terenu naszej gminy.