wtorek, 03 październik 2023
Sport

W sobotę, 30 września odbył się głuchowski turniej piłkarski zorganizowany przez Klub Sportowy GPSZ Głuchów. Na murawie zmierzyły się drużyny LKS Pniewy, Belsk Duży Galakticos, Grójeccy Samorządowcy oraz gospodarze Turnieju. W przerwie między rozgrywkami zawodnicy mogli uzupełnić energię grillowanym mięsem oraz soczystymi jabłkami.

Sport

Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie sportowej – Grójecka Dycha. To już XIII edycja naszego flagowego biegu, który cieszy się zainteresowaniem i sympatią nie tylko wśród zapalonych biegaczy, ale przede wszystkim najmłodszych uczestników i ich rodzin.

Sport

W piątek 10 marca w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec odbyło się uroczyste podsumowanie Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2022 roku zorganizowanego przez Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców. Wydarzenie było objęte honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Dariusza Gwiazdy.

Sport

Prestiżowe zawody dla młodych inżynierów – Formula Student po raz pierwszy w Polsce. FORVIA sponsorem wydarzenia.

Sport

W niedzielę Klub Sportowy Mexum Grójec rozgrywał swój przedostatni mecz w rozgrywkach 3 ligi mężczyzn Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki Województwa Mazowieckiego. Wygrana zapewniła drużynie historyczne piąte miejsce w tabeli.

Sport

W zawodach wzięło udział 12 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy po 4 zespoły.  Do fazy ćwierćfinałowej awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 2 dodatkowe drużyny z miejsc trzecich z najwyższą liczbą punktów lub najlepszym bilansem bramek. 

Sport

Z nowym-starym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec, Jerzym Engelem Juniorem, rozmawia Mateusz Adamski. 

Sport

Za nami długo wyczekiwana, szczególnie przez młode pokolenie, modernizacja.

Sport

Znane w całym kraju zawody odbędą się w lutym. Formuła rywalizacji będzie taka sama, ale organizatorzy w tym roku zmienili nazwę wydarzenia. 

Sport

W piątek, 31 marca grójecka hala sportowa "Spartakus", zgromadziła  blisko 200 uczniów z 6 grójeckich szkół podstawowych. Uczniowie klas 4-8 rywalizowali w 4 konkurencjach, tj. skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, bieg na 20 m oraz bieg na 300 m.