Piątek, 15 luty 2019
Sportowiec i trener roku 2018

Wczoraj zakończył się Plebiscyt na Sportowca i Trenera roku 2018 organizowany przez portal grojec24.net.  Zwycięzcami zostali Oliwia Malesa i Marceli Bińkowski. 

W kategorii sportowiec najwięcej głosów – 991 – otrzymała Oliwia Malesa. W kategorii trener – 923 – Marceli Bińkowski.

W pierwszej z kategorii na podium znaleźli się Dominik Stasiak (612 głosów) i Paweł Lepa (426 głosów). Z kolei, w kategorii trener Dariusz Fijałkowski (559 głosów) oraz Anna Lewandowska-Papińska (547 głosów).

Oliwia Malesa to wychowanka GKS Mazowsze Grójec. Laureatka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży w piłce nożnej. Uczestniczka finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U18. Na co dzień pomimo zaledwie 15 lat gra jako czołowa zawodniczka w piłkarskiej seniorskiej 2 lidze.

Marceli Bińkowski został doceniony za wieloletnie kształcenie młodzieży w sztukach walki, przynoszące sukcesy na zawodach.

W obu etapach plebiscytu oddano łącznie 3633 głosy.

Laureaci Plebiscytu otrzymają pamiątkowe statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Dariusza Gwiazdę, który objął patronat nad naszym Plebiscytem. Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej.

Partnerem medialnym Plebiscytu była gazeta „Życie Grójca”.

Mateusz Adamski, grojec24.net 

 

Log in or Sign up