niedziela, 28 listopad 2021
Kultura

W sobotę, 27 listopada o godz. 16:00 w Galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury będzie miało miejsce otwarcie interdyscyplinarnej wystawy prac uczestników projektu socjalnego „Moja rodzina moją siłą”, który jest realizowany przez specjalistę pracy socjalnej, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Martę Gąsienica-Gronikowską i współrealizatorów. Działania są objęte honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec — Dariusza Gwiazdy.

Kultura

Pracownia Przestrzeń dla Sztuki to również miejsce rozmów o sztuce oraz spotkań z wybitnymi twórcami. Pierwsze listopadowe spotkanie   odbędzie się z pochodzącą z Grodna a obecnie mieszkającą w Polsce, białoruską artystką — Aleksandrą Giros. Malarka od wielu lat zajmuje się sztuką włókna oraz tkaniną unikatową.  Pracuje w zakresie tkaniny artystycznej w technice filcowania (nuno-filc i barwienie tkanin "Shibori"),  projektuje wzory tkanin oraz rysuje ilustracje wektorowe. Prowadzi warsztaty autorskie z filcowania i ręcznego barwienia.

Kultura

14 listopada z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora grójeckie kino wyświetli darmowy seans dla wszystkich osób w wieku 60+.

Kultura

 NoPopularny festiwal odbędzie się w środę, 17 listopada w Grójeckim Ośrodku Kultury. 

Kultura

Od 5 do 31 listopada w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się wystawa, na której zostaną zaprezentowane prace malarskie i rysunkowe artystów z Grupy Plastyków Ziemi Grójeckiej, zatytułowana „AUTOportret”.

Kultura

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, Grójecki Ośrodek Kultury zorganizował dwa koncerty tematyczne. Zgromadzona publiczność w sali widowiskowej, podziwiała talenty wokalne artystów z Chóru Miasta Grójec,  pod batutą Darka Borkowskiego-Thieu, solistów profesora Jana Zakrzewskiego oraz wirtuoza fortepianu, Artura Słotwińskiego.  

Kultura

Pokaz premierowy polskiej produkcji, animacja, dramat oraz muscial — to propozycje grójeckiego kina w nadchodzący weekend. 

Kultura

Na początku grudnia do Grójca przyjadą dwa teatry, które zagrają na deskach Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Kultura

W Roku Cypriana Kamila Norwida serdecznie zapraszamy Państwa na szczególne wydarzenie słowno-muzyczne "Dopokąd idę...". Ten poetycki wieczór warto spędzić z nami, tym bardziej że jest to jedyny taki koncert w Polsce.

Kultura

Dramat wojenny, horror oraz animacja — to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.