czwartek, 23 wrzesień 2021
Kultura

Dopiero co zakończyliśmy poprzedni sezon artystyczny, a kolejny już przed nami. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz seniorów.

Kultura

W niedzielę, 5 września w Lewiczynie odbędą się Dożynki Powiatu Grójeckiego. Wydarzeniu towarzyszą konkursy i atrakcje. 

Kultura

26 czerwca, sobota. Zbliżało się południe, gdy zaraz za Lewiczynem lunęło, jakby miał nastąpić potop. Tuż przed Kępiną niebo zaczęło się rozjaśniać – wyglądało to tak, jakby jakiś ptak, patronujący tej okolicy, odgarniał skrzydłami chmury.

Kultura

Ten rok, chociaż z wieloma problemami, okazał się dla Grójeckiego Ośrodka Kultury nader szczęśliwy. Wytężona praca nad pisaniem kolejnych wniosków w konkursach grantowych przyniosła obfite plony!

Kultura

Kino w Grójeckim Ośrodku Kultury wyświetli animację dla dzieci oraz  dwa dramaty.

Kultura

Prezentujemy ofertę filmową grójeckiego kina na zbliżający się weekend.

Kultura

„Połączeni sztuką” to wystawa malarstwa i rysunku młodzieży z Polski oraz Macedonii Północnej.

Kultura

Powie ktoś: „Lato w pełni, a oni jeszcze nadają o kogutku?” Cóż, każdy projekt, w tym i Święto Kogutka Grójeckiego – przeprowadzone przez GOK, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury – zasługuje na refleksję. Okazało się ono hitem, chociaż, oprócz bardzo licznych głosów podziwu, zachwytu i wdzięczności, pojawiły się też głosy zdziwienia, a nawet oburzenia i drwiny, z jednej strony stanowiące coś normalnego w pluralistycznym społeczeństwie, chętnie wypowiadającym się w mediach elektronicznych, z drugiej zaś wymagające komentarza.

Kultura

Kto by kilka lat temu pomyślał, że spełni się sen? 5 maja w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie inauguracyjne Święta Kogutka Grójeckiego, projektu GOK, dotowanego przez Narodowe Centrum Kultury kwotą 26 tys. zł z programu EtnoPolska 2021.

Kultura
Projekt pod nazwą „Wakacje z GOKiem” to oferta kulturalno- rozrywkowa skierowana do dzieci i młodzieży z gminy Grójec. Od początku wakacji trwają zapisy na różnego rodzaju imprezy, wydarzenia, warsztaty oraz wycieczki. Głównym organizatorem jest Grójecki Ośrodek Kultury.