Niedziela, 29 marzec 2020
Kultura

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego obchody Święta Kwitnących Jabłoni Stanęły pod znakiem zapytania.

Kultura

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza do wirtualnego zwiedzania.

Kultura

Smykofonia to sezon koncertowy dla melomaluszków (w wieku 0-5 lat), rodziców, dziadków, wujków i cioć pod hasłem "Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie"!

Kultura

To nowa wystawa czasowa w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Różnorodne obrazy inspirowane życiem utrwala na zdjęciach sześciu fotografików. Wystawę można podziwiać od 6 marca aż do 15 kwietnia w muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, wstęp wolny. 

Kultura

Altergrant to nie jest konkurs grantowy. To sposób na docenienie tych, którzy realizują swoje działania niezależnie od grantów i środków publicznych.

Kultura

Długo wyczekiwana  oficjalna premiera "Apasjonaty" w wykonaniu grójeckich artystów odbędzie się jutro (4 marca) w Grójeckim Ośrodku Kultury o 19:00. 

Kultura

Film tylko dla widzów pełnoletnich 365 Dni będzie wyświetlany od piątku w kinie Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Kultura

W sobotę 7 marca na hali sportowej Spartakus o godzinie 16 odbędzie się druga edycja Dnia Kobiet. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nam Zależy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Kultura

17 stycznia 2020 r. w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy tkaniny artystycznej Agnieszki Kazały ,,Kolory Emocji”. Swoimi wrażeniami i odczuciami postanowiły podzielić się Daria Pelhen i Paulina Linfert. 

Kultura

W sobotę 22 lutego Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w zimowej edycji naszego konwentu gier i fantastyki. Wstęp wolny!