poniedziałek, 12 kwiecień 2021
Kultura

Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach budowy domków dla owadów, które poprowadzą edukatorzy ze Stowarzyszenia Robisz.to!

Kultura

Z początkiem tego roku, po siedmiu miesiącach, Grójecki Ośrodek Kultury zakończył niewielką modernizację swojej placówki. Zmienił się zarówno wygląd wewnątrz budynku, jak i została wzbogacona oferta kulturalno-rozrywkowa.

Kultura

Od 5 do 31 marca w Grójeckim Ośrodku Kultury czynna będzie wystawa, prezentująca prace malarskie i rysunkowe artystów z Grupy Plastyków Ziemi Grójeckiej. Zapraszamy do intrygującego i barwnego świata fantazji, wspomnień, ekspresji i abstrakcji, które powstały w zaciszach domowych pracowni podczas pandemii. Będzie można zobaczyć różnorodne prace, ukazujące osobowości ich twórców.

Kultura

Projekt pod nazwą "Święto Grójeckiego Kogutka", realizowany przez pracownik Grójeckiego Ośrodka Kultury, otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. 

Kultura

Kino w Grójeckim Ośrodku Kultury wznawia swoją działalność od 12 marca. 

Kultura

Nadchodząca wiosna będzie doprawdy zielona. Z dumą ogłaszamy, że nasz projekt warsztatów ekologicznych „EKO STACJA – razem dla planety!” otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 tys. złotych w XI edycji konkursu grantowego Funduszu Naturalnej Energii!

Kultura

Serdecznie zapraszamy grupy teatralne do wzięcia udziału w VIII Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona, który odbędzie się w Grójeckim Ośrodku Kultury w Grójcu w dniach 29-30 kwietnia 2021r.

Kultura

W sobotę 13 marca w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie w ramach projektu socjalnego „Moja rodzina moją siłą” realizowanego przez specjalistę pracy socjalnej, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Martę Gąsienice-Gronikowską i współrealizatorów.

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na podwójne wydarzenie. 

Kultura

Koncert z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez Grójecki Ośrodek Kultury spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem pośród mieszkańców gminy Grójec.