Piątek, 22 listopad 2019
Kultura

Kino w Grójeckim Ośrodku Kultury wyświetli 4 filmy w najbliższą sobotę i niedziele. W piątek kino jest nieczynne. Kasa czynna 9:00 - 17:00

Kultura

W ramach cyklu spotkań Akademia Polonijna, tym razem zapraszamy na spotkanie autorskie  z Mariuszem M. Brymorą – dyplomatą pt. „Kulisy dyplomacji – 100 lat stosunków dyplomatycznych między Polską a USA” 22 listopada 2019 r. godz. 18.00 Centrum Edukacyjno-Muzealne przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Wstęp wolny.

Kultura

Propozycje filmowe, które będzie można zobaczyć w  Grójeckim Ośrodku Kultury w nadchodzący weekend. 

Kultura

24 listopada o 17:00 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodku Kultury, odbędzie się koncert Dariusza Rączki, któremu towarzyszył będzie Przemysław Sieradzan. Wstęp wolny. 

Kultura

We wtorek 29 października w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert muzyki filmowej w wykonaniu Retro Brass Quintet.

Kultura

Ideą przewodnią jesiennego spotkania jest zachęcenie naszej lokalnej społeczności do czytania zarówno poezji, jak i literatury. 

Kultura

W piątek 25 października w Grójcu gościł Marek Wawrzkiewicz. Jego wieczór autorski był częścią projektu grójeckiego pod nazwą 48. Warszawska Jesień Poezji.

Kultura

Propozycje filmowe, które będzie można zobaczyć w  Grójeckim Ośrodku Kultury w nadchodzący weekend. 

Kultura

Maraton horrorów, Angry Birds 2 oraz spotkanie z debiutującym kubańskim reżyserem horroru Czy to ty? - to propozycje grójeckiego kina w nadchodzący weekend. 

Kultura

We wtorek 12 listopada w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury o 18:00, odbędzie się koncert pieśni patriotycznych oraz muzyki Fryderyka Chopina.