czwartek, 26 maj 2022
Kultura

Kolejna edycja popularnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej wystartuje w czerwcu. Grójecki Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia jeszcze do końca maja. 

Kultura

W tym roku Dzień Dziecka rozpocznie się już 27 maja. Kontynuacją będzie wydarzenie w środę, 1 czerwca. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy Grójec.

Kultura

W tym tygodniu kino Grójeckiego Ośrodka Kultury będzie czynne w piątek i sobotę. Sprawdźcie, co można będzie obejrzeć na dużym ekranie. 

Kultura

Kabaret "Humor i piosenka z tamtych lat" wystąpi na deskach sceny Grójeckiego Ośrodka Kultury 28 kwietnia o godzinie 18:00.

Kultura

Powiew wiosny przypomina o zbliżających się Świętach Wielkanocnych. Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnego tworzenia oryginalnych prac i ozdób świątecznych. Ilość miejsc ograniczona.

Kultura

25 maja na deskach sceny Grójeckiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert z udziałem wybitnych artystów. 

Kultura

Grójeccy artyści wystąpią na scenie Grójeckiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertu będą zbierane pieniądze dla ukraińskich sierot. 

Kultura

Jeśli masz dużo wolnego, czasu, chcesz poznać swój aparat, nauczyć się robić profesjonalne zdjęcia to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! 

Kultura

W nadchodzący weekend kino Grójeckiego Ośrodka Kultury wyświetli cztery propozycje filmowe. 

Kultura

To pierwsza indywidualna wystawa malarstwa Anny Młyniec. Tytułowe formy zapisu to zestaw obiektów malarskich na płótnie i na papierze będących efektem procesu twórczego, który powstał w ciągu ostatnich dwóch lat.