środa, 21 luty 2024
Kultura

13 lutego, Grójecki Ośrodek Kultury tętnił życiem za sprawą wyjątkowych warsztatów walentynkowych. Zanim na dobre rozgościł się dzień zakochanych, dzieci miały okazję stworzyć własne, niepowtarzalne upominki i ozdoby.

Kultura

Luty to czas, kiedy częściej piszemy, mówimy i śpiewamy o uczuciach. W Grójeckim Ośrodku Kultury na pewno nie zabraknie emocji! Sprawdźcie, co przygotował Grójecki Ośrodek Kultury w tym czasie. 

Kultura

Mamy dla Was dobrą wiadomość - kolejne atrakcje na czas ferii zimowych w Grójeckim Ośrodku Kultury!

Kultura

W weekend 16-18 lutego Kino GOK wyświetli trzy filmy. Animację dla najmłodszych widzów oraz najnowsze polskie produkcje komediowe. W sobotę spotkanie z aktorem w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zakochanych. 14 lutego artyści zaprezentują największe przeboje rodem z nowojorskiej dzielnicy Midtown na Manhattanie, gdzie znajduje się wiodący ośrodek światowej sztuki teatralnej.

Kultura

W weekend 9- 11 lutego Kino GOK wyświetli dwa filmy. Animację dla najmłodszych widzów oraz  produkcję nagrodzoną Złotymi Lwami w Gdyni.

Kultura

W piątek, 12 stycznia 2024 roku miała miejsce premiera najnowszej sztuki, brawurowo zgranej przez Aktorki Grójeckiego Uniwersytetu Otwartego.

Kultura

8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury wystąpi Wojtek Cugowski. 

Kultura

W weekend 13 i 14 stycznia. Publikujemy repertuar poniżej. 

Kultura

W środę 7 lutego o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej w Grójcu odbędzie się spotkanie z Marcinem Dorocińskim.