czwartek, 13 czerwiec 2024
Kultura

Piątkowy wieczór (10 maja 2024 r.) w Grójeckim Ośrodku Kultury należał do Grupa Plastyków Ziemi Grójeckiej.

Kultura

Zapraszamy na widowisko w wykonaniu uczestników zajęć tanecznych prowadzonych przez Krzysztofa Pracownika oraz Przemysława Figurskiego.

Kultura

9 i 10 kwietnia scena Grójeckiego Ośrodka Kultury należała do dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych, które przyjechały do nas z całej Polski! Już po raz dziewiąty zorganizowaliśmy Festiwal Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona. Byliśmy świadkami niesamowitego widowiska budzącego w publiczności wachlarz emocji.

Kultura

Dramat z wątkiem sportowym, animacja dla dzieci oraz oparta na faktach historia życia - to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.

Kultura

Za nami kolejne 5 lat działalności Grójeckiego Ośrodka Kultury (GOK)! To doskonała okazja, by podsumować imponujący dorobek instytucji w kształtowaniu lokalnej tożsamości i rozwijaniu kulturalnych zainteresowań i pasji mieszkańców.

Kultura

Biografia niezwykłej artystki i dramat z akcją toczącą się w USA - to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.

Kultura

4 kwietnia w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XLI Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Poziom tegorocznych występów był niezwykle wysoki, co stanowiło nie lada wyzwanie dla komisji konkursowej.

Kultura

W piątek, 26 kwietnia odbyło się spotkanie z autorem scenariusza do filmu "Sumienie Hioba. Rzecz o ks. Bolesławie Stefańskim". Projekcja filmu oraz rozmowa ze scenarzystą okazały się dość ciekawą lekcją historii. 

Kultura

15 marca w Grójeckim Ośrodku Kultury licealistki z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Grójcu i z LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie: Kinga Aderek, Róża Kucman oraz Natalia Sobierajewska przeprowadziły we współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Kultury dwie prelekcje na temat presji rówieśniczej. 0presja to projekt społeczny, realizowany jest w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Kultura

W sobotę 27 kwietnia Grupa Plastyków Ziemi Grójeckiej zorganizowała spacer po Grójcu, którego przewodnikiem była Małgorzata Andrychowicz.