niedziela, 07 czerwiec 2020
Kultura

Po ponad dwóch miesiącach przerwy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce otwiera ponownie swoje drzwi dla publiczności.

Kultura

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu jest znowu czynna! Pracę wznowiono od środy 6 maja. Obowiązują nowe zasady z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz mieszkańców. 

Kultura

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza do wirtualnego zwiedzania.

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wiersz o miejscowości, w której mieszkacie „Mój Dom, mój Świat” został przedłużony do 15 maja. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Kultura

To nowa wystawa czasowa w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Różnorodne obrazy inspirowane życiem utrwala na zdjęciach sześciu fotografików. Wystawę można podziwiać od 6 marca aż do 15 kwietnia w muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, wstęp wolny. 

Kultura

 To nowy autorski program w którym pojawiać się będą miejsca, ludzie, wydarzenia, historie - fajne, interesujące, intrygujące i ciekawe.

Kultura

Długo wyczekiwana  oficjalna premiera "Apasjonaty" w wykonaniu grójeckich artystów odbędzie się jutro (4 marca) w Grójeckim Ośrodku Kultury o 19:00. 

Kultura

Wirtualna wystawa malarstwa pt. Zapisy i Ślady, będzie miała swoją premierę w piątek 17 kwietnia o 18:00. W Galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury  odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Moniki Feliksiak, Anny Merskiej-Mitan oraz Anny Młyniec. Poprzez tytułowe „Zapisy i Ślady” autorki zaprezentują swoiste, indywidualne systemy komunikacji wizualnej będące efektem działań ich procesu twórczego. 

Kultura

W sobotę 7 marca na hali sportowej Spartakus o godzinie 16 odbędzie się druga edycja Dnia Kobiet. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nam Zależy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Kultura

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego obchody Święta Kwitnących Jabłoni Stanęły pod znakiem zapytania.