Niedziela, 19 styczeń 2020
Kultura

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda odwiedził w domu na dolnym Mokotowie w Warszawie profesora Andrzeja Olszewskiego.

Kultura

Dobry wieczór z Pakosińską - one woman show Katarzyny Pakosińskiej to  spektakl, który napisał i wyreżyserował mistrz rozrywkowej sceny teatralnej  Krzysztof Jaślar.

Kultura

Animacja, polska premiera oraz dramat obyczajowy - to propozycje grójeckiego kina w nadchodzący weekend.

Kultura

Oto propozycje filmowe, które będzie można zobaczyć w  Grójeckim Ośrodku Kultury w nadchodzący weekend. W sobotę  do Grójca przyjedzie Piotr Witkowski - odtwórca głównej roli w filmie pt. "Proceder", który opowiada historię tragicznie zmarłego rapera Chady

Kultura

Barwny korowód przejdzie ulicami miasta tradycyjnie 6 stycznia. Na uczestników czekają atrakcje.

Kultura

Animacja, polski kryminał oraz thriller szpiegowski - to propozycje grójeckiego kina w nadchodzący weekend. Jednocześnie informujemy, że z powodu awarii sprzętu fiskalnego Novitus na terenie Polski, kasa Kina GOK jest nieczynna. Bilety w sprzedaży tylko w biletomacie na terenie GOK lub poprzez Tiketto.pl. Dostępne tylko bilety normalne (18 zł) i ulgowe (15 zł), brak możliwości zakupu biletów zniżkowych KDR, HDR czy na Voucher. Przepraszamy za utrudnienia, naprawa usterki potrwa kilka dni.

Kultura

Agencja Golden Art zabrała głos w związku z komentarzami w Internecie odnośnie koncertu, który ma się odbyć w Grójcu na hali sportowej Spartakus.

Kultura

12 stycznia w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawiamy harmonogram imprezy.

Kultura

Oto propozycje filmowe, które będzie można zobaczyć w  Grójeckim Ośrodku Kultury w nadchodzący weekend. 
Po niedzielnym seansie zapraszamy na spotkanie z Januszem Zdunkiem, szefem sekcji dętej Kultu.

Kultura

21 grudnia w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbył się XXII „Wieczór z Kulturą", którym zakończono muzealny i artystyczny rok 2019 w instytucji kultury współprowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Powiat Grójecki.