wtorek, 03 październik 2023
Kultura

Publikujemy listę wydarzeń, jakie zaplanował Grójecki Ośrodek Kultury w tym miesiącu. 

Kultura

Grójeckie kino wyświetli trzy filmy w weekend 7 i 8 października. 

Kultura

W niedzielę 24 września zapraszamy do wspólnego świętowania wyjątkowego dnia – Światowego Dnia Jabłka.

Kultura

Po raz piąty świętowaliśmy Światowy Dzień Jabłka. Dla mieszkańców warecko-grójeckiego zagłębia sadowniczego to wyjątkowo ważne wydarzenie. Fantastyczna pogoda, bogaty program, feeria jabłkowych aromatów przyciągnęły rzesze uczestników.  

Kultura

Kościelna Fundacja Dobroczynna Księdza Piotra Skargi oraz Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zapraszają na wydarzenie w sobotę 16 września.  Ten dzień będzie okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

Kultura

Zapraszamy na Koncertowy Wieczór z Patrycją Piekutowską, połączony z promocją książki "Przygody Niemożliwe".

Kultura

Druga edycja Festiwalu Jabłka w Grójcu to międzypokoleniowa impreza, która oprócz integracji wyzwoli lokalną energię do działania i przede wszystkim uhonoruje nasz lokalny produkt eksportowy rozpoznawalny i uwielbiany na całym świecie. Wydarzenie zwieńczy występ dwóch utalentowanych kobiet: Ifi Ude i Cleo.

Kultura

Serdecznie zapraszamy na Piknik Średniowieczny na 1000-lecie grodu obronnego w Lewiczynie.

Kultura

Mirosław Deredas to polski wokalista estradowy, który od wielu lat wykonuje przeboje Elvisa Presleya. W kwietniu 2021 roku po niespodziewanej śmierci Krzysztofa Krawczyka Mirek przygotował program upamiętniający wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej, angażując do niego znakomitych muzyków - razem 6 osób na scenie.

Kultura

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do akcji ,,Weekend Seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.