czwartek, 13 czerwiec 2024
Oświadczenie organizatora koncertu Kruszwila, Kamerzysty i Kubańczyka

Agencja Golden Art zabrała głos w związku z komentarzami w Internecie odnośnie koncertu, który ma się odbyć w Grójcu na hali sportowej Spartakus.

Agencja Golden Art z siedzibą w Pajęcznie oświadczamy, że jako organizatorzy trasy koncertowej 3K, czyli Kamerzysta, Kubańczyk oraz Kruszwil vel Disco Marek podczas koncertu 25.01.2020 roku, który odbędzie się w miejscowości Grójec zostaną dotrzymane standardy etyczne oraz wysoki poziom kultury słowa. Nie pojawią się również negatywne ruchy ze strony wykonawców. Nasz koncert nie jest pierwszym takim koncertem organizowanym z w/w artystami. Koncerty odbywały się np.
31.08.2019 we Wrocławiu
02.11.2019 w Poznaniu
15.11.2019 w Grudziądzu itd.


Wykonawców wiąże z nami umowa pisemna o pełną kulturę osobistą oraz sceniczna. Z naszej strony dopełnione zostały wszystkie warunki umowne dotyczące, etyki, moralności oraz profesjonalizmu z dwóch stron nas Zleceniodawców oraz wykonawców jako Zleceniobiorców. Poniżej przedstawiamy kilka grafik odnośnie koncertów Kamerzysty, Kubańczyka oraz Disco Marka vel Kruszwila

info. prasowe

Agencja Golden Art

 

Dorota
Koncert 3k w Grójcu 25.01
Witam,
Czy koncert kruszwil kamerzysta i kubańczyka odbędzie się? W Internecie dostępne są sprzeczne informacje, jako odwołane i aktualne wydarzenie. Proszę o potwierdzenie.