czwartek, 13 czerwiec 2024
Dzień kobiet w Grójcu

W sobotę 7 marca na hali sportowej Spartakus o godzinie 16 odbędzie się druga edycja Dnia Kobiet. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nam Zależy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Druga edycja Dnia Kobiet, organizowana przez Stowarzyszenie Nam Zależy, będzie po raz kolejny wyjątkowym wydarzeniem. W tym dniu, nie tylko będziemy celebrować Święto Kobiet, ale również wspierać Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grójcu.

Przepiękne, wykonane różną techniką prace to prawdziwy kunszt artystyczny, który będą mogli Państwo podziwiać, a nawet nabyć na kiermaszu zorganizowanym przez WTZ. Zebrane w ten sposób środki będą przeznaczone na dofinansowanie nowego samochodu, niezbędnego do zapewnienia bezpiecznego przewozu uczestników na zajęcia. WTZ to placówka dziennego pobytu, zajmująca się rehabilitacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Pokażmy, że nie tylko możemy świetnie się bawić, ale również wspierać projekty, które potrzebują naszej i Państwa pomocy. Serdecznie zapraszamy!

Będzie muzycznie, tanecznie i niespodziankowo!!!!

 

Został zorganizowany również konkurs. Po więcej informacji zapraszamy na Fan Page Stowarzyszenia Nam Zależy.