czwartek, 13 czerwiec 2024
Potrzebna pomoc! Maja Gozdek nie ma już czasu (VIDEO)

Zabójczy nowotwór zbierający ogromne żniwo wśród dzieci dopadł Maję Gozdek, której  historia urzekła wiele osób oraz instytucji. Niestety brakuje jeszcze sporo, aby dziewczynka mogła rozpocząć zaplanowaną terapię ratującą jej życie.

 

Dotąd udało się uzbierać ponad 461 tys. zł. Na kosztowną terapię brakuje jeszcze 479 tysięcy złotych. Żeby zebrać tą astronomiczną kwotę  pozostało już tylko 9 dni !

Rodzice dziecka są zrozpaczeni i apelują:

 

 

Nie mamy czasu! Terapię zaplanowano na maj, ale jeśli nie zbierzemy środków nie mamy na nią szans. Bez leczenia Maja nie pokona choroby, która próbuje ją zabić. Jesteśmy zrozpaczeni... Nasza walka trwa już bardzo długo. Najbardziej boimy się, że teraz, kiedy wydaje cel wydaje się być blisko, przegramy, a całe cierpienie Mai pójdzie na marne.  Bądźcie z nami w tym ciężkim czasie! Błagamy o pomoc! Udostępniajcie, wspierajcie nas i pamiętajcie w modlitwach. Jeszcze nie wszystko stracone - jesteście naszą ostatnią nadzieją!

 

 

 

 

Link do zbiórki na siepomoga.plhttps://www.siepomaga.pl/maja-gozdek?fbclid=IwAR2bUAkMxEvKvegf1E-Q8YaE0jMMzF_htxDVA9tdnIEypn8ZSNqPLhA8Jpo