Repertuar kina GOK na 15-17 czerwca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zobaczcie, co na Was czeka w ten weekend w kinie GOK.

15 czerwca, piątek
17:30 Futrzaki ratują świat
19:00 Deadpool 2
21:00 Przebudzenie Dusz

16 czerwca, sobota
14:30 Futrzaki ratują świat
16:00 Deadpool 2
18:00 DKF Jasminum: Izabelle i mężczyźni (Prapremiera!)
20:30 Przebudzenie Dusz

17 czerwca, niedziela
11:00 Futrzaki ratują świat
13:00 Futrzaki ratują świat
15:00 Futrzaki ratują świat
17:00 Deadpool 2
19:30 Przebudzenie Dusz

FUTRZAKI RUSZAJĄ NA RATUNEK (Animacja)
Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.


DEADPOOL 2 (Akcja/Komedia, Napisy)
Wielki kinowy hit sprzed 2 lat powraca! Wade Wilson, ex-komandos, który w wyniku tajnego eksperymentu zyskał dał nieśmiertelności (a także został trwale oszpecony), wypowiada wojnę syndykatowi zbrodni. Właściwie... wszystkim syndykatom, stając się jednocześnie wrogiem numer jeden dla rosyjskiej, japońskiej, włoskiej... słowem każdej mafii na świecie. W obliczu osobistej tragedii bohater zaciąga się do drużyny X-Menów, jednakże jego brutalność i temperament szybko dają o sobie znać. Deadpool trafia do więzienia, gdzie poznaje nastoletniego Russela, mutanta o potężnej mocy pirokinezy. Chłopak staje się celem nieobliczalnego Cable'a, przybysza z przyszłości, który dzięki nowoczesnej technologii obraza w popiół wszystko na swojej drodze. Deadpool, czując swe bohaterskie powołanie, zwołuje drużynę mutantów - X-Force, by ocalić Russela przed śmiercią.

PRZEBUDZENIE DUSZ  (Horror, Napisy)
Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

DKF JASMINUM: IZABELLE I MĘŻCZYŹNI (Dramat, Napisy, Prapremiera)
Isabelle mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co może sama dać. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć. Spotyka na swej drodze nowego mężczyznę, przy którym przeżywa skrajne emocje: od radości i nadziei po zagubienie i smutek.

 

Występują: Julliete Binoche ("Trzy kolory: Niebieski", "Angielski pacjent", "Czekolada")
Reżyseria: Claire Denis ("Piękna praca", "Intruz", "Biała Afryka")

Cennik kina GOK
Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł
Bilet DKF: 14 zł

Ostatnio zmieniany piątek, 15 czerwiec 2018 09:17

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account