WIADOMOŚCI

Koncert Inaugurujący Święto Kwitnących Jabłoni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Karolina Łopuch to wokalistka obdarzona wyjątkową zdolnością interpretacji tekstów polskich utworów, a jej wykonania charakteryzują się wyjątkową refleksyjnością i magicznym klimatem.

Jest laureatką wielu konkursów wokalnych - m.in. Złota Nagroda im. Andrzeja Zauchy podczas VII Festiwalu "Serca Bicie" w Bydgoszczy, 2015; I. Nagroda na festiwalu Al Legro: Tribute To Szpilman, 2015; Jest także ubiegłoroczną finalistką festiwalu twórczości Agnieszki Osieckiej “Okularnicy” w Warszawie.

Maciek Czemplik to gitarzysta jazzowy, akompaniator w duetach z wokalistkami, producent, aranżer i muzyk sesyjny.

Współpraca Maćka i Karolina rozpoczęła się w 2015 r. od wspólnych nagrań interpretacji znanych utworów na autorski kanał youtube -czemplikmusic.
Jako duet z Maćkiem otrzymali I nagrodę podczas III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Gdańsku w 2015 r., a także III miejsce podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Piosenka Jest Dobra Na Wszystko" w Warszawie oraz wyróżnienie podczas Festiwalu OFPA w Rybniku w 2016r.

Jako duet pracują również nad autorskim repertuarem. W 2016 r. wydali singla “Rozstroje”, który znalazł się na dwóch składankach: “Odkryj” wydanej przez wydawnictwo Luna i “The Best Of Polish Smooth Jazz vol. 1” wydawnictwa MTJ.

Repertuar koncertu stanowią utwory autorstwa Maćka Czemplika, a także takich autorów jak m.in. Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora.

 

Media

Ostatnio zmieniany czwartek, 27 kwiecień 2017 13:56

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account