Logo
Wydrukuj tę stronę

Otrzęsiny z piekła rodem

Otrzęsiny z piekła rodem
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Witamy w piekle”, czyli otrzęsiny klas pierwszych technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Ostatni poniedziałek października upłynął w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi pod znakiem zabawy z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej, czyli uroczystości potocznie zwanej „otrzęsinami”. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Witamy w piekle”, w klimacie zbliżającego się zachodniego święta Halloween.

W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum ogrodniczego z wychowawczynią Marią Kocewiak, oraz klasa łączona w zawodach technik architektury krajobrazu i technik spedytor z wychowawczynią Ewą Markiewicz.

Pierwszoklasiści walczyli ze sobą w sześciu konkurencjach. Do ich zadań należało m.in. zjedzenie bez pomocy rąk zawieszonego na sznurku jabłka, taniec w parach na gazecie czy przebiegnięcie slalomu przez parę uczniów ze związanymi nogami. Zmagania młodych adeptów oceniało bardzo surowe jury. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Danuta Borowiec, która oficjalnie powitała uczniów klas pierwszych w społeczności technikum przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Uroczystość przygotowała klasa druga technikum architektury krajobrazu wraz z wychowawczynią, panią Anną Pawlikowską.

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

2014 Życie Grójca, Aktualizacja strony: Ilona Feliksiak, Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Kontakt z redakcją: redakcja@zyciegrojca.pl, tel. 48 664 23 06. Strona stworzona dzięki Joomla.