WIADOMOŚCI

Otwarty Dzień Słomczyn dla kierowców

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na kolejny Otwarty Dzień na Autodromie Słomczyn już 25 listopada.

Czeka na Was równa nawierzchnia, ciekawa konfiguracja i dużo jazdy. Można potrenować umiejętności, testować pojazdy lub po prostu wyszaleć się. Jeździmy od 10:00 do 15:00 w liczbie aut nie większej niż 70. Każdy będzie miał okazję, aby kilkakrotnie wjechać na trasę. Nie ma limitu okrążeń, jeździmy w sesjach po około 10 minut i w ilości maksymalnie 10 samochodów.

Ideą Otwartego Dnia Słomczyn jest doskonalenie techniki jazdy w bezpiecznych warunkach na zamkniętym obiekcie. Udział w Otwartym Dniu Słomczyn może wziąć każdy posiadacz sprawnego auta, trzeba mieć tylko kask dla kierowcy i pasażera. Bezpośrednia rywalizacja nie jest dozwolona. W zależności od frekwencji, uczestnicy będą dzieleni na grupy w sposób uwzględniający osiągi pojazdów i umiejętności kierowców.

Jak wspomnieliśmy, kierowców jak i pasażerów obowiązuje kask. Auto musi posiadać ważne dokumenty drogowe lub książeczkę sportową. Zapisy prowadzone będą na miejscu, w biurze Autodromu Słomczyn już od godziny 9:30. Jazdy zaczynamy od godziny 10:00.

Szczegóły na stronie:
http://autodromslomczyn.pl/otwarty-dzien-slomczyn-25-listopada/

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 09:58

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account