WIADOMOŚCI

Letnie Spotkania Kabaretowe - Ściernisko

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 31 sierpnia 2018 roku w Warce po raz pierwszy w historii Letnie Spotkania Kabaretowe Ściernisko!

Wystąpią uwielbiane przez publiczność kabarety! Paranienormalni zaprezentują m.in. dwa premierowe skecze, ale pokażą też te, które kochają widzowie, Kabaret Łowcy.B zarazi humorem nawet najbardziej ponurego widza, Jerzy Kryszak skomentuje aktualne wydarzenia z charakterystyczną dla siebie ironią, a Kabaret Ciach zaskoczy widzów swoją energią. Więcej  informacji oraz bilety na stronie: www.scierniskokabarety.pl
IDEA
Wydarzenia są dedykowane społeczności lokalnej. Dbamy o to, aby Ściernisko przyczyniało się do promocji regionów wiejskich. Letnie Spotkania Kabaretowe wyróżniają się sąsiedzką atmosferą w przytulnej, sielskiej atmosferze. Festiwal „Ściernisko” powstał z inicjatywy Roberta Motyki, członka grupy Paranienormalni, który pochodzi z Sieniawy Żarskiej (tam odbyła się I edycja festiwalu).  W tym roku idea Ścierniska rozszerza się na kolejne miejscowości i zawita w Warce.


Data: 31 sierpnia 2018
Miejsce: Warka, Kemping nad Pilicą
Początek wydarzenia: 19.30, otwarcie bram ok. godz. 18.00
Bilety: 50 zł - dostępne w punkcie XERO Grójeckiego Ośrodka Kultury
BILETY
Bilety online: www.biletynakabarety.pl, www.syroop.pl lub na www.scierniskokabarety.pl. Bilety będzie można także zakupić w dniu imprezy.
Bilety stacjonarnie: Restauracja FUM, ul. Puławska 39D, Dworek na Długiej, ul. Długa 3, Kamping nad Pilicą, ul. Nowy Zjazd 6.
Zniżki przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora.
Karta Seniora i Dużej Rodziny: 20% dla osób pow. 65 lat, 50% zniżki dla dzieci w wieku 10-17 lat, dzieci do lat 10 wchodzą za darmo.
ARTYŚCI                                                                                                                
PARANIENORMALNI
Zaprezentują paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej! Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz w skeczu integracyjnym, angażujący publiczność. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.

ŁOWCY.B
Wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Szykujcie się na niezwyczajny występ - wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.
JERZY KRYSZAK
Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Teksty pisze sobie sam – ale nic w tym dziwnego – Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.
  KABARET CIACH
Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie?   Z samych siebie się śmiejecie!

Ostatnio zmieniany piątek, 17 sierpień 2018 07:05

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account