WIADOMOŚCI

REPERTUAR KINA GOK 28-30 września

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 września, piątek
17:00 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
19:00 MEG
21:00 Bez litości 2

29 września, sobota
14:30 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
16:00 MEG
18:00 Bezpłatny przegląd krótkometrażówek
20:00 Bez litości 2

30 września, niedziela
11:00 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
13:00 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
15:00 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
17:00 MEG
19:00 Bez litości 2

NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI (Animacja)
Film jest opowieścią o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Nic nie jest typowe – po pierwsze, są zwierzętami; po drugie, każde z nich ma własny pomysł na podróż. Jak to wszystko pogodzić? Można, gdyż obydwoje są żądni przygód, zmagań z piratami i spotkań z fantastycznymi stworami. Jednak, czy są gotowi na takie przeżycia? Czy sprostają czekającym ich wyzwaniom, czy spotkanie oko w oko ze smokiem ich nie przerośnie? Wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.


MEG (Thriller)
Pięć lat wcześniej ekspert od nurkowania, komandor Jonas Taylor, napotkał nieznane zagrożenie w niezbadanych głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania wykonywanej misji i pozostawienia części swojej załogi. To tragiczne w skutkach zdarzenie doprowadziło do jego zwolnienia ze służby w atmosferze skandalu. Jednak tym, co ostatecznie zrujnowało jego karierę, małżeństwo i odebrało mu reszki honoru, była niczym niepoparta, niewiarygodna historia o przyczynie katastrofy. Taylor utrzymywał, że jego jednostkę zaatakowało gigantyczne, ponad 20-metrowe stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Jednak kiedy na dnie oceanu osiada uszkodzona łódź podwodna z byłą żoną komandora pośród członków załogi, to właśnie on otrzymuje telefon. Chwytając szansę przywrócenia dobrego imienia czy też porywając się na samobójczą misję, Jonas musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować życie swoje oraz każdego członka załogi uwięzionego w głębinach, zadając sobie jedno pytanie: Czy to możliwe, że Carcharodon Megalodon — największy morski drapieżnik, jaki kiedykolwiek istniał, nadal żyje... i poluje na kolejne ofiary?

Występują: Jason Statham ("Niezniszczalni"), Ruby Rose ("John Wick 2"), Bingbing Li ("Zakazane królestwo"), Cliff Curtis ("Szklana pułapka 4.0")
Reżyseria: Jon Turteltaub ("Skarb Narodów")


BEZ LITOŚCI 2 (Akcja)
Emerytowany tajny agent Robert McCall powraca, by w wyszukany, charakterystyczny dla siebie sposób, walczyć o sprawiedliwość. Jest nieustraszony, inteligentny, a jego sprawność fizyczna sprawia, że dostaje to, czego chce. A chce sprawiedliwości.

Występują: Denzel Washington ("Człowiek w ogniu", "Deja vu", "Dzień próby"), Pedro Pascal ("Gra o Tron", "Kingsman: Złoty Krąg")
Reżyseria: Antoine Fuqua ("Dzień próby", "Łzy Słońca", "Olimp w ogniu")


BEZPŁATNY PRZEGLĄD FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH
Zapraszamy widzów na bezpłatny przegląd krótkich metraży, w tym mieszkanki naszej gminy pt. "Ostatnia bajka o Ziemi"!

OSTATNIA BAJKA O ZIEMI
Ojciec z dwójką dzieci mieszka w podziemnym bunkrze w lesie. Wszystko wskazuje na to, że są jedynymi mieszkańcami Ziemi, którzy przetrwali kataklizm. Ze względu  na skażenie powietrza nie opuszczają domu bez specjalnych ubrań ochronnych. Sygnał „z zewnątrz” staje się pretekstem do tego, że muszą zmierzyć się z tym co kryje się poza zasięgiem ich oczu.

Występują: Natalia Sztabińska, Igor Sztabiński, Sławomir Grzymkowski
Reżyseria: Magdalena Seweryn, Igor Połaniewicz


ATLAS
Do nieco szalonego szpitala psychiatrycznego, przyjęty zostaje tajemniczy pacjent — nie odzywa się do nikogo i całymi dniami stoi z rękami w górze. Poza pseudonimem  “Atlas” nie wiadomo o nim nic, a takie zagadki są intrygujące.

Występują: Tomasz Kot, Marian Opania, Magdalena Pociecha, Kinga Ciesielska
Reżyseria: Maciej Kawalski


60 KILO NICZEGO
Zimny poranek w odkrywkowej kopalni kruszców. Krzysztof zaczyna swój pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika. Żeby przetrwać w środowisku pracowników fizycznych, do którego wyraźnie nie pasuje, zamierza trzymać dyscyplinę twardą ręką. Jednak nieoczekiwany wypadek, którego ofiarą staje się jeden z pracowników, wystawi zasady moralne Krzysztofa na ostateczną próbę. Bohater zrozumie, że łatwo być stanowczym w sprzyjających okolicznościach, jednak trudno przeciwstawić się złu, kiedy konsekwencje mogą być dla nas dramatyczne.

Występują: Grzegorz Damięcki, Andrzej Grabowski, Tomasz Schuchardt
Reżyseria: Piotr Domalewski

Dodaj komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem

Kod antyspamowy
Odśwież

Log in or create an account