czwartek, 21 styczeń 2021
Weź udział w ankiecie i przyczyń się do zmian w Grójcu

Trwają prace nad opracowaniem strategii Rozwoju Gminy i Miasta Grójec. Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Gminy i Miasta Grójec, opracowali anonimową ankietę, aby zapoznać się z opinią mieszkańców. 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy i Miasta Grójec! Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Grójec na lata 2021-2030. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

Strategia będzie się odnosiła do najważniejszych aspektów rozwoju gminy i miasta oraz warunków życia mieszkańców w długookresowej perspektywie. Dlatego też tak ważny jest udział Państwa w tworzeniu tego dokumentu.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa.

 

Wypełnij anonimową ankietę (KLIKNIJ TUTAJ)