wtorek, 05 grudzień 2023
Piotr Bałtroczyk: Starość nie jest dla mięczaków
 
23 listopada (czwartek) o godz. 19:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury wystąpi Piotr Bałtroczyk, który zaprezentuje swój autorski stand up.
 
Bałtroczyk to znaną, ceniona i lubiana osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuje swój autorski program kabaretowy – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.
 
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Przekonajcie się sami!"
 
 
 
*Materiał sponsorowany