piątek, 07 sierpień 2020
Z ostatniej chwili

 

Prezentujemy fotorelacje z obchodów 76. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbywających się na grójeckim rynku. 

Z ostatniej chwili

Trwają prace nad opracowaniem strategii Rozwoju Gminy i Miasta Grójec. Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Gminy i Miasta Grójec, opracowali anonimową ankietę, aby zapoznać się z opinią mieszkańców. 

Z ostatniej chwili

W czwartek 9 kwietnia,  Centrum Projektów Polska Cyfrowa opublikowało listę gmin i powiatów, które jako pierwsze otrzymają dotację na zakup sprzętu do nauki w domu. Gmina Grójec znalazła się wśród nich, otrzymując prawie 100 tyś bezzwrotnego wsparcia.

Z ostatniej chwili

W nadchodzący weekend (25-26 lipca) grójecki rynek zapełni się atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza do wspólnej zabawy. 

Z ostatniej chwili

Starosta grójecki Krzysztof Ambroziak poinformował Grojec24.net, że są kolejne dodatnie wyniki badań pacjentów ze szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą. Trwa obecnie ewakuacja lecznicy w Nowym Mieście nad Pilicą. W grójeckiej placówce sytuacja również wygląda dramatycznie.

Z ostatniej chwili

Następne wsparcie finansowe dla Gminy Grójec - tym razem pozyskano pieniądze z programu rządowego "Posiłek w szkole i w domu" dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu.

Z ostatniej chwili

 20 lutego zostanie otwarty największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago Wodny Świat.

Z ostatniej chwili

Drużyna GPSZ Głuchów awansowała do A klasy. Klub potrzebuje wsparcia finansowego, aby mieć możliwość gry na własnym boisku. 

Z ostatniej chwili

Zbliżają się ferie zimowe. Gmina we współpracy z placówkami szkolnymi – PSP nr 1, PSP nr 2 i PSP nr 3 w Grójcu, sporządziła  harmonogram zajęć na pierwszy tydzień ferii. Zapisy zostały przedłużone do 5 lutego.

Z ostatniej chwili

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku walczy w tym roku o zjawiskowy plac zabaw w konkursie Podwórko Talentów Nivea Edycja 2020. Aby wygrać tę nagrodę o wartości 250 tys. złotych potrzebne są Państwa głosy – logujcie się i głosujcie!