czwartek, 13 czerwiec 2024
Z ostatniej chwili

Już w najbliższy weekend (14-16 czerwca) na grójeckim rynku ponownie zaparkują słynne "Żarciowozy". Organizatorzy przygotowali około 100 darmowych porcji, a także inne darmowe atrakcje dla dzieci. 

Z ostatniej chwili

Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią podczas 63. edycji ŚKJ, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności.

Z ostatniej chwili

Radni Miasta Grójec uchwalili na wrześniowej sesji przystąpienie do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2023-2030. Obecnie trwają zakrojone na szeroką skalę konsultacje społeczne, warsztaty czy spacery badawcze. Można również zgłosić swoją propozycję – poprzez formularz do 30 listopada 2022 roku.

Z ostatniej chwili

Już wkrótce, w dniach 12-14 kwietnia, Grójecki Rynek stanie się areną smakowitego i pełnego rozrywki wydarzenia - FAMILY FEST! To idealna propozycja dla całej rodziny, łącząca w sobie pyszne jedzenie, różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz wyjątkową atmosferę.

Z ostatniej chwili

W rankingu pisma Wspólnoty zbadano najbogatsze samorządy  w 2021 roku. Sprawdźcie, jak wypadła gmina Grójec. 

Z ostatniej chwili

W ostatni weekend stycznia cały Grójec zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy po raz 32! Wydarzenie, które odbędzie się w Grójeckim Ośrodku Kultury, będzie obfitowało w wiele atrakcji. Sprawdźcie koniecznie, co czeka na Was w weekend 27- 28 stycznia.

Z ostatniej chwili

23 kwietnia grójecki rynek zamieni się w lokalne centrum ekologii. Tego dnia chcemy zwrócić uwagę na ważny problem, jakim jest ochrona środowiska i przypomnieć, że o naszą planetę należy dbać każdego dnia, ponieważ nie mamy już czasu, aby obchodzić go tylko raz do roku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 lipca na grójeckim rynku  odbędzie się pierwszy Rodzinny Piknik Motoryzacyjny.

Z ostatniej chwili

Ania Dąbrowska oraz zespół Piękni i Młodzi – to dwie gwiazdy, które wystąpią podczas 61. edycji ŚKJ. Oprócz nich zagrają jeszcze inni artyści, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności.

Z ostatniej chwili

Bryska, De Mono i Agnieszka Chylińska – to gwiazdy, które wystąpią podczas 62. edycji ŚKJ, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności. W tym roku najpopularniejsze święto naszego regionu zaplanowano na sobotę, 27 maja. Impreza odbędzie się na Targowisku Miejskim w Kobylinie. Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Gminy i Miasta Grójec i Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury.