Czwartek, 21 listopad 2019
Z ostatniej chwili

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Obchody rozpoczną się w piątek 8 listopada. Poniżej harmonogram wydarzeń związanych z obchodami. 

Z ostatniej chwili

Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Józefa Wybickiego w Grójcu ma szanse wygrać remont świetlicy. Głosowanie trwa do 28 listopada. 

Z ostatniej chwili

Nasze miasto jest jedną z najstarszych osad na południowym Mazowszu. W 1419 roku Grójec z nadania księcia mazowieckiego Janusza I Starego stał się miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Władze miasta przygotowały na tę okazję różne imprezy i wydarzenia, które potrwają przez całe wakacje, aż do wrześniowych uroczystości.

Z ostatniej chwili

Prace na ostatnim odcinku inwestycji drogi krajowej S7 przebiegają dotychczas terminowo i bez opóźnień. Nie można powiedzieć tego samego o pozostałych podwykonawcach odcinków A i B. W rozmowie z dyrektorem kontraktu Mota Engil Centra Europe S.A redakcja "Życia Grójca" dowiedziała się, że grójeccy kierowcy będą mogli korzystać z nowego odcinka krajowej "siódemki" w pierwszej kolejności.

Z ostatniej chwili

W nadchodzącą sobotę miasto przygotowało piknik rodzinny z okazji dnia dziecka. Impreza rozpocznie się o 11:00 na Stadionie Mazowsza przy ulicy Laskowej 17. Publikujemy cały harmonogram obchodów Dnia Dziecka. 

Z ostatniej chwili

Prezentujemy pełny harmonogram wszystkich wydarzeń kulturalno-sportowo-patriotycznych. 

Z ostatniej chwili

Południowe Mazowsze w świetle badań archeologicznych to temat sympozjum naukowego, które odbędzie się we wtorek 21 maja o godzinie 10:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury. Głównym prowadzącym będzie regionalista, historyk dr. Remigiusz Matyjas. 

Z ostatniej chwili

Miasto przygotowało kolejny weekend pełen wrażeń i atrakcji dla mieszkańców gminy Grójec. W ramach obchodów 600-lecia miasta od piątku do niedzieli odbędą się  trzy wydarzenia towarzyszące. 

Z ostatniej chwili

6 maja (poniedziałek)  o 17:00 w sali konferencyjnej ratusza odbędzie się uroczyste posiedzenie rady miejskiej. Władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców. 

Z ostatniej chwili

Władze miasta wspólnie z Grójeckim Ośrodkiem Kultury zapraszają do wzięcia udziału w " Tanecznej Niedzieli". Impreza odbędzie się 25 sierpnia na grójeckim rynku o 16:00. Będzie to kolejne wydarzenie w ramach "Obchodów 600-lecia Grójca".