Czwartek, 19 wrzesień 2019
Z ostatniej chwili

Prezentujemy pełny harmonogram wszystkich wydarzeń kulturalno-sportowo-patriotycznych. 

Z ostatniej chwili

Miasto przygotowało kolejny weekend pełen wrażeń i atrakcji dla mieszkańców gminy Grójec. W ramach obchodów 600-lecia miasta od piątku do niedzieli odbędą się  trzy wydarzenia towarzyszące. 

Z ostatniej chwili

6 maja (poniedziałek)  o 17:00 w sali konferencyjnej ratusza odbędzie się uroczyste posiedzenie rady miejskiej. Władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców. 

Z ostatniej chwili

Władze miasta wspólnie z Grójeckim Ośrodkiem Kultury zapraszają do wzięcia udziału w " Tanecznej Niedzieli". Impreza odbędzie się 25 sierpnia na grójeckim rynku o 16:00. Będzie to kolejne wydarzenie w ramach "Obchodów 600-lecia Grójca".

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem uroczystych obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Z ostatniej chwili

Nasze miasto jest jedną z najstarszych osad na południowym Mazowszu. W 1419 roku Grójec z nadania księcia mazowieckiego Janusza I Starego stał się miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Władze miasta przygotowały na tę okazję różne imprezy i wydarzenia, które potrwają przez całe wakacje, aż do wrześniowych uroczystości.

Z ostatniej chwili

Publikujemy oficjalne plakaty tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.

Z ostatniej chwili

W nadchodzącą sobotę miasto przygotowało piknik rodzinny z okazji dnia dziecka. Impreza rozpocznie się o 11:00 na Stadionie Mazowsza przy ulicy Laskowej 17. Publikujemy cały harmonogram obchodów Dnia Dziecka. 

Z ostatniej chwili

Pełnomocnik spółki Bonin Kazimierz Grabek, wystąpił o ustalenie pozwolenia na budowę portierni, budynku kotłowni i miejsca czasowego gromadzenia odpadów komunalnych. Pismem z dnia 28.02.2019 r. Stowarzyszenia Czysta Gmina wystąpiło z wnioskiem o dopuszczenie do udziału na prawach strony w toczącym się w niniejszej sprawie postępowaniu.

Z ostatniej chwili

Południowe Mazowsze w świetle badań archeologicznych to temat sympozjum naukowego, które odbędzie się we wtorek 21 maja o godzinie 10:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury. Głównym prowadzącym będzie regionalista, historyk dr. Remigiusz Matyjas.