piątek, 02 grudzień 2022
Z ostatniej chwili

Radni Miasta Grójec uchwalili na wrześniowej sesji przystąpienie do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2023-2030. Obecnie trwają zakrojone na szeroką skalę konsultacje społeczne, warsztaty czy spacery badawcze. Można również zgłosić swoją propozycję – poprzez formularz do 30 listopada 2022 roku.

Z ostatniej chwili

To już trzeci sezon, jaki rozpocznie się dla grupy ludzi, którzy pokochali, promują oraz zachęcają do przygody z zimnymi kąpielami. Grójeckie Morsy, bo o nich mowa, co niedzielę o godzinie 12.00 spotykają się w niezwykle urokliwym i bezpiecznym akwenie wodnym, jakim jest Zalew w Osieczku gm. Pniewy.

Z ostatniej chwili

23 kwietnia grójecki rynek zamieni się w lokalne centrum ekologii. Tego dnia chcemy zwrócić uwagę na ważny problem, jakim jest ochrona środowiska i przypomnieć, że o naszą planetę należy dbać każdego dnia, ponieważ nie mamy już czasu, aby obchodzić go tylko raz do roku.

Z ostatniej chwili

Wybór odpowiedniego rozmiaru mebli ma duże znaczenie dla funkcjonalności wnętrza. Złe dopasowanie wymiarów może sprawić, iż pomieszczenie będzie wydawać się nieodpowiednio zaaranżowane. Jeśli chcemy uzyskać efekt jak z magazynu wnętrzarskiego, warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Często spotykamy zbyt duże lub zbyt małe meble w porównaniu do dostępnego metrażu, dzięki czemu cały pokój wydaje się zdecydowanie niepraktyczny. Podpowiadamy więc co zrobić, aby wybrać najlepszy rozmiar sofy do swojego wnętrza!

Z ostatniej chwili

Ania Dąbrowska oraz zespół Piękni i Młodzi – to dwie gwiazdy, które wystąpią podczas 61. edycji ŚKJ. Oprócz nich zagrają jeszcze inni artyści, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności.

Z ostatniej chwili

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na emocjonujący spektakl teatralny reżyserki Agnieszki Cygan, wnuczki Jolanty Wadowskiej Król. Wykorzystując techniki tańca współczesnego, jazzu czy hip-hopu spróbuje doświadczyć emocji, o których tylko słyszała.

Z ostatniej chwili

Dyrektor i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu składają kondolencje dla rodziny zmarłej koleżanki- Barbary Jackowskiej.

Z ostatniej chwili

W rankingu pisma Wspólnoty zbadano najbogatsze samorządy  w 2021 roku. Sprawdźcie, jak wypadła gmina Grójec. 

Z ostatniej chwili

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Z ostatniej chwili

Czas wracać do pracy, a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Małe dziecko, dom, obowiązki i jeszcze praca? Nie jesteś sama! My w Klubie Przedsiębiorczych Mam rozumiemy Cię doskonale. Wiemy, co czujesz i co przeżywasz. Wiemy, jak ciężko jest Ci się rozstać z dzieckiem i pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki. Dlatego chcemy Ci pomóc, chcemy Ci podpowiedzieć, że można łatwiej, że można wyciągać naukę z doświadczeń innych mam.