Środa, 24 lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Nasze miasto jest jedną z najstarszych osad na południowym Mazowszu. W 1419 roku Grójec z nadania księcia mazowieckiego Janusza I Starego stał się miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Władze miasta przygotowały na tę okazję różne imprezy i wydarzenia, które potrwają przez całe wakacje, aż do wrześniowych uroczystości.

Z ostatniej chwili

W nadchodzącą sobotę miasto przygotowało piknik rodzinny z okazji dnia dziecka. Impreza rozpocznie się o 11:00 na Stadionie Mazowsza przy ulicy Laskowej 17. Publikujemy cały harmonogram obchodów Dnia Dziecka. 

Z ostatniej chwili

Pełnomocnik spółki Bonin Kazimierz Grabek, wystąpił o ustalenie pozwolenia na budowę portierni, budynku kotłowni i miejsca czasowego gromadzenia odpadów komunalnych. Pismem z dnia 28.02.2019 r. Stowarzyszenia Czysta Gmina wystąpiło z wnioskiem o dopuszczenie do udziału na prawach strony w toczącym się w niniejszej sprawie postępowaniu.

Z ostatniej chwili

Południowe Mazowsze w świetle badań archeologicznych to temat sympozjum naukowego, które odbędzie się we wtorek 21 maja o godzinie 10:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury. Głównym prowadzącym będzie regionalista, historyk dr. Remigiusz Matyjas. 

Z ostatniej chwili

Uprzejmie zapraszamy na posiedzenie Rady Miejskiej w Grójcu, które odbędzie się w dniu 25 marca  o godzinie 16:00 (poniedziałek) w sali konferencyjnej Ratusza, Pl. Wolności 2.

Z ostatniej chwili

6 maja (poniedziałek)  o 17:00 w sali konferencyjnej ratusza odbędzie się uroczyste posiedzenie rady miejskiej. Władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców. 

Z ostatniej chwili

Skuteczne uszczelnienie nowego systemu naliczania opłat za odpady, podzielenie miasta na dwa sektory i stworzenie w przyszłości wewnętrznej spółki komunalnej to priorytety władz miasta – o tym mówiono podczas poniedziałkowych konsultacji społecznych z udziałem burmistrza Dariusza Gwiazdy, jego zastępcy Jarosława Rupiewicza, radnych oraz mieszkańców.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem uroczystych obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Z ostatniej chwili

Na co dzień skupione na służbie, zaangażowane i dążące do perfekcji. Są dowódcami, żołnierzami różnych specjalności, mistrzyniami w swoi fachu. Ale przede wszystkim kobietami, które osiągają swoje cele z wdziękiem i uśmiechem.

Z ostatniej chwili

Publikujemy oficjalne plakaty tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.