wtorek, 20 październik 2020
Z ostatniej chwili

Prezentujemy mapę zakończonych inwestycji drogowych na terenie gminy Grójec. 

Z ostatniej chwili

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnej zabawy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 8 października  w sali widowiskowej GOK wystąpi znany i lubiany duet polskich artystów. Wysoka frekwencja podczas koncertu zapewni pomoc dla ratowania zdrowia i życia wieloletniej pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

Z ostatniej chwili

Drużyna GPSZ Głuchów awansowała do A klasy. Klub potrzebuje wsparcia finansowego, aby mieć możliwość gry na własnym boisku. 

Z ostatniej chwili

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 22 sierpnia na boisku w Głuchowie. Organizatorzy zaplanowali dużo atrakcji i sporo zabawy dla całych rodzin.

Z ostatniej chwili

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku walczy w tym roku o zjawiskowy plac zabaw w konkursie Podwórko Talentów Nivea Edycja 2020. Aby wygrać tę nagrodę o wartości 250 tys. złotych potrzebne są Państwa głosy – logujcie się i głosujcie!

Z ostatniej chwili

Trwają prace nad opracowaniem strategii Rozwoju Gminy i Miasta Grójec. Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Gminy i Miasta Grójec, opracowali anonimową ankietę, aby zapoznać się z opinią mieszkańców. 

Z ostatniej chwili

W czwartek 9 kwietnia,  Centrum Projektów Polska Cyfrowa opublikowało listę gmin i powiatów, które jako pierwsze otrzymają dotację na zakup sprzętu do nauki w domu. Gmina Grójec znalazła się wśród nich, otrzymując prawie 100 tyś bezzwrotnego wsparcia.

Z ostatniej chwili

W nadchodzący weekend (25-26 lipca) grójecki rynek zapełni się atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza do wspólnej zabawy. 

Z ostatniej chwili

Starosta grójecki Krzysztof Ambroziak poinformował Grojec24.net, że są kolejne dodatnie wyniki badań pacjentów ze szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą. Trwa obecnie ewakuacja lecznicy w Nowym Mieście nad Pilicą. W grójeckiej placówce sytuacja również wygląda dramatycznie.

Z ostatniej chwili

Następne wsparcie finansowe dla Gminy Grójec - tym razem pozyskano pieniądze z programu rządowego "Posiłek w szkole i w domu" dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu.