niedziela, 17 styczeń 2021
Z ostatniej chwili

Urząd Gminy i Miasta Grójec oraz Grójecka Spółka Komunalna udostępniają mieszkańcom bezpłatną aplikację na smartfony, dzięki której harmonogramy wywozu odpadów można śledzić  na bieżąco.

Z ostatniej chwili

Po raz kolejny redakcja postanowiła wesprzeć lokalny biznes oferując reklamę za złotówkę w drukowanym miesięczniku informacyjno-kulturalnym, którego wydawcą jest Grójecki Ośrodek Kultury. 

Z ostatniej chwili

W nadchodzący weekend (25-26 lipca) grójecki rynek zapełni się atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza do wspólnej zabawy. 

Z ostatniej chwili

Wczoraj (23 października) na grójeckim rynku przy Placu Wolności odbył się spontaniczny spacer osób, które nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego w kwestii zakazu aborcji ze względu na wady płodu.

Z ostatniej chwili

Następne wsparcie finansowe dla Gminy Grójec - tym razem pozyskano pieniądze z programu rządowego "Posiłek w szkole i w domu" dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu.

Z ostatniej chwili

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnej zabawy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 8 października  w sali widowiskowej GOK wystąpi znany i lubiany duet polskich artystów. Wysoka frekwencja podczas koncertu zapewni pomoc dla ratowania zdrowia i życia wieloletniej pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

Z ostatniej chwili

Drużyna GPSZ Głuchów awansowała do A klasy. Klub potrzebuje wsparcia finansowego, aby mieć możliwość gry na własnym boisku. 

Z ostatniej chwili

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 22 sierpnia na boisku w Głuchowie. Organizatorzy zaplanowali dużo atrakcji i sporo zabawy dla całych rodzin.

Z ostatniej chwili

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku walczy w tym roku o zjawiskowy plac zabaw w konkursie Podwórko Talentów Nivea Edycja 2020. Aby wygrać tę nagrodę o wartości 250 tys. złotych potrzebne są Państwa głosy – logujcie się i głosujcie!

Z ostatniej chwili

Trwają prace nad opracowaniem strategii Rozwoju Gminy i Miasta Grójec. Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Gminy i Miasta Grójec, opracowali anonimową ankietę, aby zapoznać się z opinią mieszkańców.