czwartek, 13 czerwiec 2024
A wszystko zaczęło się 50 lat temu (ZDJĘCIA)

I przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe — tymi słowami, 50 lat temu, szesnaście par zakończyło przysięgę, której wymiar trwa do dziś.

W środę, 23 marca sala konferencyjna Urzędu Gminy i Miasta Grójec wypełniła się złotymi jubilatami. Obecni na sali otrzymali pamiątkowe medale od Prezydenta RP, które wręczał burmistrz Dariusz Gwiazda, w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Anny Góreckiej.

W dostojnym i uroczystym charakterze uroczystości wzięli udział, oprócz złotych Jubilatów, ich rodziny i bliscy. W trakcie odnawiania przysięgi przez każdą z par, niejedne oczy zaszkliły się ze wzruszenia. Radość i szczęście towarzyszyły przez całą uroczystość. Po części oficjalnej, w akompaniamencie muzyki, przyszedł czas na tort, rozmowy i toasty.

Naszym Złotym Jubilatom, życzymy przede wszystkim zdrowia i codziennego uśmiechu na twarzy, który wynagradza trudy dnia codziennego. Dziękujemy, że dają przykład szacunku i wspólnego życia przez tak długi czas.

 

Złote gody obchodzili Państwo:

Teresa i Stefan Kacprzakowie
Barbara i Mirosław Pawlakowie
Grażyna i Grzegorz Lewandowscy
Helena i Jerzy Matysiakowie
Zofia i Ryszard Prokopowie
Elżbieta i Tadeusz Mazurkowie
Barbara i Zdzisław Makuchowie
Krystyna i Stanisław Walczakowie
Jadwiga Molenda-Sobolewska i Leopold Sobolewski
Krystyna i Wojciech Durmanowie
Wanda i Waldemar Cytryńscy
Halina i Józef Johnowie
Krystyna i Józef Woźniakowie
Elżbieta i Wojciech Figurscy
Alicja i Piotr Kleczewscy
Ela i Bogusław Solniccy