wtorek, 24 listopad 2020
Repertuar kina na najbliższy weekend

Królowa Śniegu 4, Underdog, Vice i spotkanie z Piotrem Radeckim - to propozycje grójeckiego kina na pierwszy weekend lutego.

1 lutego, piątek
17:00 Królowa Śniegu 4
19:00 Underdog
21:00 Vice

2 lutego, sobota
16:00 Królowa Śniegu 4
18:00 DKF Jasminum: Vice i spotkanie z Piotrem Radeckim
20:30 Underdog

3 lutego, niedziela
11:00 Królowa Śniegu 4
13:00 Królowa Śniegu 4
15:00 Królowa Śniegu 4
17:00 Underdog
19:00 Vice

 

KRÓLOWA ŚNIEGU 4 (animacja)
W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

UNDERDOG (dramat bokserski)
Borys "Kosa" Kosiński jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Występują: Eryk Lubos ("Sztuka kochania"), Mamed Chalidow, Emma Giegżno, Aleksandra Popławska ("Kobiety Mafii"), Janusz Chabior ("Służby specjalne")
Reżyseria: Maciej Kawulski

VICE (dramat polityczny)
Historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

Występują: Christian Bale ("Prestiż"), Sam Rockwell ("Trzy billboardy..."), Amy Adams ("Arrival"), Steve Carell ("Big Short")
Reżyseria: Adam McKay ("Big Short")