wtorek, 25 styczeń 2022
 Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kabaret Paranienormalni wystąpi 13 stycznia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury. 

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia'' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

 

Link do biletów:

https://biletyna.pl/event/view/id/178504

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/64347/Gr%C3%B3jec/Kabaret+Paranienormalni/

 

*Materiał promocyjny