czwartek, 30 marzec 2023
Grójeckie Klimakterium po raz drugi!

Sukces, jakim niewątpliwie była premiera w wykonaniu uczestniczek Grójeckiego Uniwersytetu Otwartego, zaowocował kolejną odsłoną tego popularnego widowiska. Tym razem będziemy mogli podziwiać grójeckie aktorki w piątek 20 stycznia o godzinie 18:00.

"Grójeckie Klimakterium" łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy. Aktorki po raz kolejny postarają się udowodnić, że najlepszym lekarstwem jest poczucie humoru.

"Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne" – to fragment zapowiedzi Elżbiety Jodłowskiej do Klimakterium i już, w wykonaniu Teatru Capitol.

A jak będzie wyglądało to w wykonaniu naszych aktorek? Przekonajcie się sami w piątek, 20 stycznia o 18:00. Wstęp wolny. Ilość miejsc w sali widowiskowej ograniczona.

Zalecamy się nie spóźniać, aby móc obejrzeć na żywo tę wspaniałą sztukę.

Występują: Anna Duraj, Małgorzata Rupiewicz, Joanna Wasążnik, Zofia Sieradzan, Agata Kufirska, Małgorzata Borowska
Muzyka: Wojciech Stańczyk
Wokal: Monika Górniewicz
Budowa dekoracji: Aleksander Kowalski
Scenografia i Kostiumy: Łukasz Chojecki oraz GRUPA TEATRALNA
Scenariusz i Reżyseria: Łukasz Chojecki