środa, 21 luty 2024
Wojtek Cugowski zagra dla kobiet w Grójeckim Ośrodku Kultury!

8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury wystąpi Wojtek Cugowski. 


Sukces kameralnego, akustycznego koncertu w listopadzie zeszłego roku zaowocował powrotem Wojtka na scenę Grójeckiego Ośrodka Kultury. Ciepło przyjęty przez grójecką publiczność wokalista tym razem wystąpi wraz z całym zespołem! Data koncertu nie jest przypadkowa - widowisko będzie dedykowane kobietom z okazji ich święta!


"Wojtek Cugowski z zespołem", to band, który gwarantuje najwyższą muzyczną klasę! Podróż do wysmakowanych dźwięków połączonych z niezwykłym wokalem i charyzmą frontmana.

Wojtek ze znawstwem i lekkością balansuje między stylowym rockiem i bluesowymi klimatami. Prezentuje mistrzowskie gitarowe riffy w towarzystwie rasowego groove, o który dbają instrumentaliści z zespołu Bracia.

Niezwykły miks muzycznej klasy z rockową energią wieloletnich scenicznych przyjaciół jest gwarantem koncertów na najwyższym poziomie, które zadowolą nawet najbardziej wyrobionych słuchaczy.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/119225/Gr%C3%B3jec/Wojtek+Cugowski/?fbclid=IwAR1vCBbjFTlHcP1ppz0zQf2G9KMEFm4bDnGo6d4dvp7A6CG9x8TbrsAf3gA


lub stacjonarnie (od wtorku 30 stycznia 2024) w sekretariacie GOK (pon.-pt., godz. 8.00 - 16.00).