niedziela, 21 kwiecień 2024
Repertuar kina GOK 16-18 lutego

W weekend 16-18 lutego Kino GOK wyświetli trzy filmy. Animację dla najmłodszych widzów oraz najnowsze polskie produkcje komediowe. W sobotę spotkanie z aktorem w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 

Katak

4+ / 89 MIN

2D DUBBING

ANIMOWANY/PRZYGODOWY

16.02
piątek 17:00
17.02
sobota 14:00
18.02
niedziela

14:00

Katak należy do białuchów, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała. Nie są takie od urodzenia, jaśnieją z wiekiem. Skóra zwierzątka uparcie pozostaje szara, dlatego musi ono inaczej udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem. Gdy jego babcia opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

 

BABY BOOM, CZYLI KOGEL MOGEL 5
10+ / 87 MIN

2D

KOMEDIA

16.02
piątek 19:00
17.02
sobota 18:00
18.02
niedziela

16:00

Piotruś (Maciej Zakościelny) – razem z żoną (Katarzyna Skrzynecka), teściową (Dorota Stalińska) oraz Leopoldem (Marian Opania) – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka (Aleksandra Hamkało) robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin (Nikodem Rozbicki), świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila (Katarzyna Wuczko) – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…

 

DKF Jasminum zaprasza!

15+ /105 MIN

KOMEDIA

17.02
sobota 16.00

Po seansie spotkanie z aktorem JAKUBEM ZAJĄCEM

Na czas szukania zatrudnienia bohater wprowadza się do taniej stancji, która przypomina dom z horrorów. Trudno zdecydować, co jest jednak dla niego większym koszmarem – upiorny dom z dziwnymi lokatorami czy pełen korporacyjnych absurdów i codziennych frustracji proces zdobywania posady.